Rantipol kaotas ja langes esiliigas kolmandaks

Eesti saalijalgpalli esiliigas kaotas Rantipol täna võõrsil Tartu JK Maksimumile 7:10 (2:2). Tartlased tõusis esiliiga liidriks, seni nendega ühe pulga peal olnud võrulased langesid kolmandaks. Viigiga lõppenud esimese poolaja järel jäi Rantipol teise poolaja esimese seitsme minutiga kolmeväravalisse kaotusseisu. Viis minutit enne lõppu jõuti 6:6 viigini. Kohtumise lõpus, seisul 7:8, võttis Rantipol väravavahi välja ja

Navi Vutiselts jäi Valgas Warriorile alla

Navi Vutiselts sai Eesti saalijalgpalli rahvaliigas juba kolmanda kaotuse, kui jäi täna Valgas 2:8 (1:4) alla sealsele FC Warriorile. Navi mängumeestest sai jala valgeks Allan Nääme, teisel korral saatsid palli oma võrku Warriori mängijad ise.

Osula korvpallurid alistasid napilt Semuehituse

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste finaalturniiril seni võiduta olnud meeskondade kohtumises võitis Osula meeskond täna Sõmerpalus Semuehituse 64:63 (42:30). Neli kaugviset tabanud Fredi Parker tõi võitjatele 36 punkti, kaotajate parim oli 20 silmaga Kaarel Hääl. 6.-9. koha turniiril võitis Võru vald Enerel ARTMLi 63:33 (32:12; Margus Peterson 14 – Siim Kõvatu 9) ning kindlustas endale sellega

Võru meeskond jäi loodetud punktilisata

Danpower/Võru VK võrkpalluritel ei õnnestunud Schenker liigas punktilisa hankida, sest mängus liiga paremustabelis paar kohta kõrgemal oleva Daugavpilsi ülikooli meeskonnaga jäädi täna koduväljakul 0:3 kaotajaks. Algul rünnakul kahvatuks jäänud, seetõttu peamiselt tagaajaja rollis olnud ja esimesed kaks geimi 18:25 ja 21:25 kaotanud Võru meeskond haaras kohtumises esimest korda initsiatiivi kolmanda geimi alguses, kui asus juhtima

Martti Nõmme lunastas suusahüpete MK-sarjas esmakordselt koha põhivõistlusele

20aastane Võru suusahüppaja Martti Nõmme (pildil) pääses täna Norras esimest korda oma karjääri jooksul MK-etapi põhivõistlusele, kus sai lõpuks 49. koha. Kvalifikatsioonis tegi Nõmme Lillehammeri suurel (HS 138) mäel 120,5 meetri pikkuse hüppe, sai 108,2 punkti, 39. koha ja eelviimasena edasi. Siim-Tanel Sammelselg oli kvalifikatsioonis 53. ja jäi joone alla. Parima hüppe (134 meetrit ja

Famila/Võru VK sai Eesti meistriliigas teise võidu

Eesti naiste võrkpalli meistriliigas võitis Famila/Võru VK täna võõrsil Tallinna Ülikooli naiskonna 3:1 ja kirjutas omale tabelisse teise võidu. Esimeses geimis 22:25 kaotuse vastu võtma pidanud Võru naiskond vajutas teises geimis kohe gaasi põhja, ei andnud vastasele enam erilisi vastumänguvõimalusi ja viigistas 25:11 geimivõiduga mänguseisu. Sama hoogsalt ka jätkati: kolmas geim võideti tulemusega 25:13 ja

Kail Piho esimene MK-sarja võistlus ebaõnnestus

Kail Piho (pildil) esimene võistlus tänavuses kahevõistluse MK-sarjas läks aia taha: Norras Lillehammeris toimuva etapi kvalifikatsioonis edestas ta täna hommikul vaid kolme konkurenti, pidi leppima 60. kohaga ja edasi ei pääsenud. Piho hüppe pikkuseks mõõdeti 91,5 meetrit ja ta sai kirja 85,3 punkti. Põhivõistlusele viis veel 101,7 punkti. Kvalifikatsiooni parim oli 149meetrise hüppe ja 149

Robert Järv võitis Lähte maadlusturniiril esikoha

Eile toimunud rahvusvahelisel 24. Lähte jõuluturniiril kreeka-rooma maadluses võitsid Võru spordikooli kasvandikud kaks auhinnalist kohta. Esikoha saavautas kehakaalus -85kg Robert Järv ja teise koha kehakaalus -46kg Kim Kangur. Lisaks tulid viiendaks Sten Nääme (-25 kg) ja Samuel Veske (-38 kg) ning Ats Herman Mikk (-32 kg) sai kaheksanda koha.