Danpower/Võru VK kaotas järvakatele ja särab seepärast ka aastavahetusel punase laternana

Danpower/Võru VK võrkpallimeeskond jäi täna Schenker liigas koduplatsil 0:3 alla Järvamaa VK-le ja on põhiturniiri esimese ringi järel viimasel kohal. Esimeses geimis oli Võru meeskond liimist täiesti lahti ja kaotas paarikümne minutiga 11:25. Teises geimis tegutsesid väljakuperemehed esialgu õnnestunumalt ja asusid 11:6 juhtima, aga siis ei suudetud rünnakul mitmel korral järjest palli maha lüüa, külalised

Kalevi meistrivõistlustel on enne viimaseid mänge esikohavõimalus veel kahel meeskonnal

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste finaalturniirilkaotas tiitlikaitsja Parksepa SK/Võru eile koduväljakul SK Urvastele 66:81 (39:30) ja võib esikohata jääda. Urvaste meeskond võttis võidu teise mängupoolega. Poolajaks tablool olnud üheksapunktine kaotusseis tehti kolmanda veerandajaga tasa ning asuti kohtumist ise 59:56 juhtima, Viimase veerandajaga vormistas Urvaste kindla võidu. Mäletatavasti sai SK Urvaste Parksepa SK/Võrust jagu ka põhiturniiril, siis