Võrulased olid osalised mõlemas karikavõidus

Täna Tartus peetud Eesti meeste võrkpallikarikavõistluste finaalis võitis Pärnu VK TTÜ 3:1 (-21, 23, 18, 20). Võitjate poolel mängis Võrumaalt pärit võrkpalluritest Tamar Nassar (pildil), kaotajate eest Joonas Popman. Nassar oli Pärnu meeskonna üks põhimehi ja tõi võitjatele 12 (+10) punkti. Vahetusmehena episooditi sekkunud Popman sai kirja 2 (+2) punkti. Naiste karikafinaalis üllatas TTÜ naiskond,

Raido Ränkel Davosi MK-etapil 15 km klassikasõidus 60 parema hulka ei mahtunud

Murdmaasuusatamise MK-sarja etapil Šveitsis Davosis sai Raido Ränkel täna meeste 15 km klassikasõidus 65. koha. Vaheaegades enamjaolt 60 koha piirimail püsinud Ränkel kaotas esikoha võitnud norralasele Martin Johnsrud Sundbyle lõpuks 3.48,6. Teistest Eesti suusatajatest oli Aivar Rehemaa 57., Algo Kärp jagas 63.-64. kohta ja Karel Tammjärv sai 67. koha. Startis 88 meest.

Osula aitas Parksepa SK/Võru Kalevi meistriks

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste finaalturniiril võitis Osula meeskond eile Kuldres SK Urvaste 94:87 (47:51). Kõige rohkem rõõmustas Osula korvpallurite võit Parksepa SK/Võru meeskonda, kes konkurentidele nüüd püüdmatu ja tuleb kolmandat aastat järjest Kalevi meistriks. Eilne mäng kulges mõlema tiimi jaoks tõusude ja mõõnadega. Esimese kümne minuti järel läks 31:22 ette Osula, poolajaks oli nelja punktiga