Osula tõusis Antsla alistamisega hõbedale

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste finaalturniiri viimases mängus alistas Osula meeskond täna Sõmerpalus Antsla 61:51 (30:28) ja kindlustas endale sellega hõbemedali. Esikoha võitis kolmandat aastat järjest Parksepa SK/Võru, pronks läks Antslale. Osula võidu heaks andis suurima panuse kuus kaugviset tabanud Veiko Maidla, kelle arvele kogunes 29 punkti. Antsla resultatiivseim oli 15 punktiga Andre Veesaar. 6.-9. koha

Rõuge Saunamaa sai suureskoorilise võidu

Rõuge Saunamaa võitis täna Eesti saalijalgpalli II liigas kodus suurelt 17:5 (6:1) Rummu Dünamo II meeskonna ja tõusis esimese ringi lõpuks lääne-lõunatsoonis teisele kohale. Kristjan Moks lõi Rõuge meeskonna kasuks viis, Lauri Pilv ja Riho Ruusamäe kolm ning Reijo Künnapuu, Karl Kirch ja Tanel Tillemann kaks väravat. Rõuge jalgpalluritel on kuuest mängust kirjas neli võitu

Roosu/Wertykal poolitas Warrioriga punktid

Roosu/Wertykali hooaja teine saalijalgpalli rahvaliiga mäng tõi1:1 (0:1) viigi Valga Warrioriga. Roosu/Wertykali mängija Kristjan Kurrikoffi sõnul oli täna Valgas peetud mäng tasavägine, võrdselt võimalusi mõlemal poolel ja viik õiglane tulemus. „Warrioril õnnestus esimese poolaja keskel juhtima minna. Teisel poolajal oli meil mängupilt päris normaalne, aga kuni mängu viimaste sekunditeni ei õnnestunud väravat lüüa. Mängida jäid

Mark Traks tegi Soomes lamades surumises
320 kiloga Eesti absoluutse rekordi

Võrulane Marko Traks (pildil) võistles eile Soomes Juvas jõutõstmisvõistusel Metal Gym X-Mas Bench & Deadlift, kus lükkas lamades surumises üles 320 kilogrammi kaaluva kangi – see on läbi aegade absoluutselt suurim raskus, mis eestlane surunud. Traks, kelle seniseks parimaks tulemuseks oli 315 kg, üritas rekordit veelgi kõrgemale kruttida, aga seekord see veel ei õnnestunud. „Surumises

Marko Kilp jäi MK-etapil kaheksanda kümne lõppu

Võru suusaklubi esindav Marko Kilp pidi täna šveitsis Davosis murdmaasuusatamise MK-etapil vabatehnikasprindi kvalifikatsioonis leppima vaid 77. kohaga. Kvalifiaktsiooni ajaga 2.17,60 võitnud itaallasele Federico Pellegrinile kaotas Kilp 10,77 sekundiga. 30 hulka mahtumiseks tulnuks sõita kuus sekundit kiiremini. Eestlastest pääses põhivõistlusele ainsana kvalifikatsiooni 19. aja välja sõitnud Peeter Kümmel. Siim Sellis jäi 94 lõpetaja seas viimaseks.

Tanel Leok võitis Adrenalin Arenal esikoha

Tanel Leok võitis eile Sõmerpalu motohallis toimunud rahvusvahelise motokrossisarja Adrenalin Arena Baltic Masters esimesel etapil MX Open klassis esikoha. Leok võitis mõlemad sõidud. Esikolmikusse jõudsid tema järel Ardo Kaurit ja Soome krossimees Rene Ranniko. MX2-klassis võitis Jan Jakobson esimese sõidu ning lõpetas teise sõidu soomlase Jere Haavisto järel teisena, kokkuvõttes piisas sellest esikohast. Veel võitsid

Raivo Jeenas taas parimate treenerite seas

Eilsel Eesti võrkpalli 95. juubeli tähistamisel Tartus kuulutati välja ka 2014. aasta parimad mängijad, treenerid ja kohtunikud. Famila/Võru VK võrkpallinaiskonna ja Võru spordikooli tüdrukute treener Raivo Jeenas valiti nii aasta kolme parema naiste treeneri kui ka neidude treeneri sekka. Tosina parema naisvõrkpalluri seas märgiti Famila/Võru VK naiskonnast mänginutest ära Margot Pähn ja Eliise Hollas, samuti

FC Tannem võitis suurelt PJK Revali

Eesti saalijalgpalli rahvaliigas võitis Vastseliina FC Tannem eile Võrus Pühajärve PJK Revali 9:0 (3:0). Mängu algus oli tasavägine. 3. minutil viis Sander Pild küll Tannemi juhtima, aga viigivärav õhus kuni 11. minutini, mil Raul Juur suutis palli otse õhust ühe puutega vastaste väravale suunata ning Revali väravavaht puterdas palli sisse – 2:0. Minut enne poolajavilet