Robert Peterson mängis Tarva eest karikafinaalis

Eesti meeste korvpallikarika võitis Tartu Ülikool/Rock, kes tänases finaalis alistas Rakveres sealse BC Tarva 86:66 (34:32), kus mängib ka Parksepa spordiklubi kasvandi Robert Peterson (pildil). Peterson oli platsil üheksa ja pool minutit ja sai selle ajaga kirja ühe punkti. Vigu kogunes Petersoni arvele kolm. Eilses poolfinaalis BC Kalev/Cramoga, mille Tarvas võitis 74:73, mängis Peterson 11

Jupiteri alistanud Tannem tõusis alagrupis teiseks

Vastseliina FC Tannem alistas täna Eesti jalgpalli rahvaliigas FC Jupiteri 15:3 (6:2) ja tõusis oma alagrupis teisele kohale. Raul Juur ja Gaspar Vainula lõid Tannemi kasuks neli väravat, Janar Urbanik kolm väravat, Sander Pild ja Artur Palok kumbki kaks. Jupiteri väravate eest hoolitsesid Kristjan Kikkas, Martti Tulev ja Mihkel Lepist. „Väga rabe algus, kuidagi ei

Võit tõstis Rõuge Saunamaa teisele kohale

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste II liiga lääne-lõunatsoonis võitis Rõuge Saunamaa täna kodus Maardu Unitedi 12:3 (5:2) ja tõusis turniiritabelis teiseks. Üleplatsimees oli Kristjan Kimmel, kes lõi väljakuperemeeste kasuks viis väravat. Riho Ruusamäe lisas kolm, Kert Jõgeva kaks ning Margus Tukk ja Siim Salandu kumbki ühe tabamuse. Rõuge meeskonnal on seitsmest mängust kirjas 15 punkti. Esikohal olevast

Kerttu Jallai viskas karikafinaalis 17 punkti

Eesti naiste korvpallikarikavõistluste tänases finaalis Rakveres kaotas Kerttu Jallai (pildil) koduklubi Tallinna Ülikool 1182 Tallinnale 62:74 (34:38). Korvpalliga Parksepa spordiklubis alustanud Jallai oli Tallinna Ülikooli naiskonna üks põhitegijaid: ta viskas 17 punkti ja võttis 13 lauapalli ning oli 19 punkti visanud ameeriklanna Rachel Jonesi järel tiimi resultatiivsuselt teine mängija. Võitjate parimana viskas Mailis Pokk 19

Võrkpallikarikas esmakordselt Eesti Pagarile

Võrumaa tänavuseks karikavõitjaks võrkpallis tuli Eesti Pagar, kes mängis tänases finaalis kolmes geimis üle tiitlikaitsja Rantipoli. Eesti Pagarile on see esimene karikavõit. Eesti Pagar mängis eelmisel kolmel aastal Võrumaa karika võitnud Rantipoli esimeses geimis üle 25:21, teises 25:14 ja kolmandas 25:20. Poolfinaalis said mõlemad finalistid oma vastasest jagu 3:0. Rantipol loovutas Võru spordikoolile geimides 20,

Võrumaa suusatajad teenisid ETV-Swedbank noortesarja avaetapil viis esikolmikukohta

Otepääl sõideti täna selle hooaja ETV-Swedbank noorte suusasarja esimene etapp. Võrumaa suusatajad eraldistardist vabatehnikasõitudes esikohani ei küündinud, küll aga jõudsid viiel korral esikolmikusse. Teise koha saavutasid Regina Oja ja Art-Kristjan Olesk, esimene N20 neidude 5 km distantsil ja teine M15 poiste sama pikal võistlusmaal. Kolmandaks tulid oma vanuseklassis Karoliine Kuus (N18), Johanna Olesk (N16) ja

Martti Nõmme jäi napilt põhivõistlusest välja

Martti Nõmmel jäi täna suusahüpete MK-etapil Šveitsis Engelbergis põhivõistlusele pääsust puudu vaid 2,1 punkti. Kvalifikatsioonis 44. koha saanud Võru noormehe hüppe pikkuseks mõõdeti 125,5 meetrit, punkte sai ta 111,4. Edasi pääses 40 paremat. Siim-Tanel Sammelselg sai 65 mehe seas 61. koha. Kvalifikatsiooni võitis 143,7 punktiga 135,5 meetrit hüpanud sakslane Richard Freitag.

Raido Ränkel sai Davosi MK-sprindis 60. koha

Raido Ränkel pidi täna Šveitsis Davosis murdmaasuusatamise MK-etapil vabatehnikasprindi kvalifikatsioonis leppima 60. kohaga. Kiireimale mehele, norralasele Sondre Turvoll Fosslile kaotas Ränkel 8,45 sekundiga. 30 hulka pääsust jäi puudu 4,12 sekundit. Eestlastest pääses ainsana edasi 20. koha saanud Peeter Kümmel. Siim Sellis sai 57. koha. Võistles 77 meest.