Võrumaa meeskondade omavahelises duellis jäi peale FC Tannem, Navi purustas Rõngu Unitedi

Eesti saalijalgpalli rahvaliigas olid täna vastamisi kaks Võrumaa meeskonda ning FC Tannem võitis võõrsil Roosu/Wertykali 6:2 (2:1). Mängu esimese värava lõi Wertykal/Roosu, kui Dennis Mägil õnnestus pall väravaesisest saginast võrku lükata. Kaotusseisu jäänult sai ka Tannem mängu sisse ja Erki Alliksoo viigistas. Enne poolajavilet viis Artur Paloki täpne kauglöök Tannemi juhtima. Teisel poolajal kasvatas Raul

Regina Oja ja Joosep Perv võitsid sprindikulla, Rene Zahkna pidi leppima hõbedaga

Võrumaa laskesuusatajad võitsid täna Otepääl Eesti meistrivõistlustel sprindis noorteklassides kaks esikohta: kuni 19aastastest neidudest oli kiireim Regina Oja ja kuni 15 aastastest poistest Joosep Perv. Oja tabas 6 km distantsil kõik märgid ja edestas lähimat konkurenti ligi kahe ja poole minutiga. Neli trahviringi sõitma pidanud Perv edestas 4,5 km distantsil paremuselt järgmist sportlast poolteise minutiga.

Võrumaa mäesuusatajad olid edukad

Väike-Munamäe suusakeskuses eile toimunud Otepää mängude mäesuusatamisvõistlustel võisteldi suurslaalomis ning U14 vanuseklassis võitis poistest esikoha Karl Sebastian Dremljuga. Sama vanuseklassi tüdrukute seas sai Jane Paulus kolmanda koha. U16 poistest tuli teiseks Robin Reismann ja U18 poistest Jakob Udras.

FC Jupiter kaotas Rõngu Unitedile

FC Jupiter kaotas eile Elvas saalijagpalli rahvaliiga mängus Rõngu Unitedile 4:9 (2:3) ja on kolme mängu järel endiselt punktideta. Jupiteri väravatest kaks lõi Kristjan Kikkas, ühe Mihkel Lepist ja Mihkel Joonas.