FC Tannem tuli rahvaliigas alagrupi võitjaks

FC Tannem alistas Eesti saalijalgpalli rahvaliigas täna Elvas Rõngu Unitedi 6:1 (3:0) ja kindlustas endale sellega alagrupivõidu. Tannem avas skoori juba 2. minutil, kui Jürgen Kuljuse pealelöök võttis vastasest rikošeti ja osutus väljakuperemeeste väravavahi jaoks püüdmatuks. Minut hiljem lõi Gaspar Vainula 2:0 ja 13. minutil ka 3:0. Tannemil jäi realiseerimata veel mitu päris head võimalust,

Danpower/Võru VKd jätkus esimeseks geimiks

Danpower/Võru VK kaotas võrkpalli Schenker liiga põhiturniiri teise ringi esimeses mängus täna Daugavpilsis sealse ülikooli meeskonnale 1:3. Tasavägiselt kulgenud esimese geimi lõpus pääses Võru meeskond mitmel korral kolme punktiga juhtima, aga 24:21 eduseis sulas ja väljakuperemehed viigistasid. Kuues geimpall suudeti tänu lätlaste rünnakuveale lõpuks siiski realiseerida ja 29:27 geimivõiduga asuti mängu 1:0 juhtima. See jäi

Rantipol kindlustas võiduga oma neljandat kohta

Rantipoli saalijalgpallimeeskond juhatas aasta sisse tänase 9:5 (6:2) koduväljakuvõiduga FC Cosmos II Tallinna üle. Rantipol asus Kristo Perli ja Lauri Pilve väravatest kohtumist 7. minutiks 2:0 juhtima, aga lubas siis külalistel 16. minutiks viigistada 2:2. Poolaja lõpus põrutasid võrulased poolteise minutiga neli korda palli Cosmose puuri (kahel korral oli täpne Raul Rebane, ühel Lehar Savikink

Martti Nõmme jäi edasipääsust kaugele

Suusahüppajate nelja hüppemäe turnee kolmandal etapil Austrias Innsbruckis hüpati täna kvalifikatsioon, kus Martti Nõmme sai 75 mehe seas 67. koha. Nõmme hüppe pikkuseks mõõdeti 109 meetrit ja ta sai 86,0 punkti. Siim-Tanel Sammelselg hüppas 101,5 meetrit ja oli 71. Kvalifikatsiooni parim oli 128,2 punktiga 128 meetrit hüpanud Michael Hayböck (Austria).

Marko Kilp võitis U23 klassi suusasprindikulla

Otepääl selgusid täna noorte ja juunioride Eesti meistrid murdmaasuusatamise klassikasprindis. Võru suusaklubile tõi kuldmedali Marko Kilp meeste U23 vanuseklassis. U23 vanuseklassi naiste konkurentsis võitis Kristiine Lauri tartlannade Kati Tammjärve ja Piret Pärniku järel pronksmedali. Kuni 18aastaste tüdrukute seas jäi Karoliine Kuus esimesena medalita ehk neljandaks. Sama vanuseklassi poiste seas sai Roland Saarepuu kuuenda koha. Teiste

Raido Ränkel alustas Tour de Skid 87. kohaga

Raido Ränkel sai täna Saksamaal Oberstdorfis alanud Tour de Ski meeste 4 km pikkusel vabatehnikaga sõidetud proloogil 87. koha. Liidriks asunud šveitslasele Dario Colognale kaotas Ränkel 1.03,3ga. Teistest Eesti meestest oli Aivar Rehemaa 69., Karel Tammjärv 83. ja Algo Kärp 84. Tuuri alustas 93 meest. Homme on neil samuti Oberstdorfis kavas 15 km klassikasõit.