Roosu/Wertykal lõpetas alagrupimängud võiduga

Eesti saalijalgpalli rahvaliigas võitis Roosu/Wertykal täna Kääpal FC Jupiteri 4:2. Võitjate kasuks lõi kaks väravat Mait Raha, ühe Ragnar Rosenberg ja Kristjan Kurrikoff. Roosu/Wertykal lõpetas alagrupiturniiri kümne punktiga. Alagrupi võidu on endale kindlustanud 15 punkti kogunud Vastseliina FC Tannem. Kümme punkti on kirjas ka Valga FC Warrioril, kel üks mäng veel pidamata. Võitlusse alagrupi teise

Rene Zahkna teenis IBU karikasarjas taas punkte

Rene Zahkna jagas täna Poolas Duszniki Zdrojs IBU karikasarja 10 km sprindis 20.-21. kohta. Eile 19. koha saanud ja veatult lasknud Zahkna pidi täna püstitiiru järel sõitma ühe trahviringi. Võitjaks tulnud Johannes Kühnile (Saksamaa) kaotas ta ühe minuti ja 50 sekundiga. Homsesse jälitussõitu pääses ka Regina Oja, kes sai naiste 7,5 km sprindis 58. koha.

Noored Võrumaa suusatajad medalini ei küündinud

Võrumaa suusatajad jäid täna Otepääl toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel vabatehnikaga sõitudes medalita. Parimaks tulemuseks jäi Hannes Moori neljas koht kuni 18aastaste noormeeste 10 km distantsil. Medalikonkurentsi Vastseliina noormees sekkuda ei suutnud – pronksist jäi teda lahutama minut ja kaheksa sekundit. Esikümnesse jõudis veel kolm Võrumaa suusatajat: üheksanda koha said Art-Kristjan Olesk kuni 16aastaste poiste ja

Kerstin Uiboupin sai Tasmaanias tavarajal 36. koha

Kerstin Uiboupin jäi täna Tasmaanias orienteerumise MK-sarja etapil tavarajal parematest kaugele ja pidi 42 võistleja seas leppima 36. kohaga. Võitjaks tulnud rootslannale Tove Alexanderssonile kaotas ta 9,5 km pikkusel ja 380 tõusumeetriga rajal 42 minutiga. Tavaraja maastik oli füüsiliselt taas kord väga raske – kivise aluspinnaga, mägine, lapiti pea läbimatu taimestikuga ning peaaegu ilma teede