Rantipolil tabeli viimasega probleeme ei tekkinud

Eesti saalijalgpalli esiliigas võitis Rantipol täna Tartus tabeli viimase meeskonna TÜ BestCrediti 7:4 (4:3). Rantipol jäi küll kohe mängu alguses 0:2 kaotusseisu, aga lõi siis ise neli väravat järjest: kahel korral olid täpsed nii Raul Rebane kui ka Andreas Orlo. Teise poolaja keskel jõudsid võõrustajad 4:4 viigini, aga Rantipol võttis ikkagi oma, väravad lõid veel

Danpower/Võru VK sai Pärnus kiire 0:3 kaotuse

Danpower/Võru VK võrkpallimeeskond kaotas täna Schenker liiga mängus Pärnus sealse võrkpalliklubi meeskonnale 0:3. Võru meeskond pidi kõigis geimides leppima pärnakate kindla ülekaaluga. Punkte teeniti 17, 12 ja 13 ning duši alla pääseti loetud minutid üle tunni kestnud mängu järel. Võrulaste parimana sai Martin Kammer kirja 6 (-3) punkti. Väljakuperemeeste suurima punktisaagi kogus 15 silma teeninud

Roosu SK võitis Warrior Cupi rahvaliiga turniiri

Roosu SK võitis täna Valgas saalijalgpalli Warrior Cupi rahvaliiga turniiri, esikohamängus alistati Warriori Puujalad. Meeskonnas mängisid Virko Maidla, Egert Reili, Andre Ojala, Mait Raha, Tauri Maidla, Kristo Lindsalu, Kristjan Kurrikoff ja Ragnar Rosenberg.

Lõunalõvi noortele avapäeval kaks pronksi

Tallinnas alanud Eesti A- ja B-vanuseklassi talvistel meistrivõistlustel kergejõustikus võitsid Lõunalõvi/Võru spordikooli noored täna kaks pronksmedalit. Raimond Vink teenis tulemusega 13.55 pronksmedali A-klassi poiste kolmikhüppes. Teivashüppes ületas ta kõrguse 4.00, mis andis neljanda koha. Sama vanuseklassi poiste 60 meetri jooksu lõpetas kolmandana Markus Salumets. Aeg 7,35 on tema uus isiklik rekord. Raimond Vink saavutas täna

Tanel Leok jäi koduhallis esikohata

Tanel Leok pidi täna Sõmerpalu motohallis Adrenalin Arena Baltic Master motokrossisarja teisel etapil vabaklassis leppima vaid viienda kohaga. Esimeses sõidus oli Leok küll kiireim mees, aga teise pidi katkestama. Kahe sõidu kokkuvõttes võitis esikoha Andero Lusbo. Timmo Mõts sai kokkuvõttes kümnenda koha. MX2-klassis võitis esikoha Jan Jakobson.

Rõuge Saunamaa kaotas II liigas liidrile

Rõuge Saunamaa kaotas täna Eesti saalijalgpalli II liiga lääne-lõunatsooni liidrile TV6 Spordile kodus 7:9 (4:5) ning on turniiritabelis tänase vastase ja JK Kohila järel kolmandal kohal. Rõuge läks Kristo Perli, Siim Salandu ja Karl Kirchi väravatest 7. minutil 3:0 juhtima, aga järgmise nelja minutiga vastased viigistasid. Poolaja lõpus lõid külalised veel kaks väravat, Rõuge poolt

Marko Kilp ja Raido Ränkel jäid Otepää
MK-sprindis viienda kümne lõppu

Otepääl, murdmaasuusatamise MK-etapil olid täna klassikasprindis stardis ka Võru suusaklubi mehed Raido Ränkel ja Marko Kilp. Kummalgi ei õnnestunud kvalifikatsioonist edasi pääseda. Kvalifikatsiooni võitis norralane Pål Golberg ajaga 3.17,61. Kilp kaotas 12,67 sekundiga ja sai 47. koha, Ränkel oli 12,87 sekundi suuruse kaotusega 50. Eesti meestest olid Kilp ja Ränkel vastavalt teine ja kolmas. Ränkel

Martti Nõmme sai Tehvandi hüppemäel teise koha

Martti Nõmme saavutas eile õhtul Otepää toimunud Audentese karikavõistlustel suusahüpetes Siim-Tanel Sammelselja järel teise koha. Nõmme hõppas 84 ja 85 meetrit, Sammelselg 84 ja 88,5 meetrit. Võistlusel osales ka kolm Võru spordikooli tüdrukut. Pikima hüppe (56 meetrit) tegi neist Annemarii Bendi.