Võru võrkpallitüdrukud saavutasid U18 vanuseklassi EVFi karikavõistlustel teise koha

Võru spordikooli naiskond saavutas täna Võrus lõpule jõudnud U18 vanuseklassi EVFi karikavõistluste finaalturniiril teise koha. Raivo Jeenase juhendatavad Võru tüdrukud jäid reedel turniiri avamängus 1:3 alla Viljandi spordikoolile, aga alistasid seejärel Selver Tallinn Audentese 3:2, Kohila VK 3:0 ja Tallinna VK Tähe 3:0. Täna kaotati turniiri võitjaks tulnud Premium 7/Salva Tartu II võistkonnale 0:3. Ühe

Võru U18 poisid jäid kodus esikolmikust välja

Võru spordikooli U18 võrkpallimeeskonnal ei õnnestunud koduseinte toel EVFi karikavõistlustel medalile jõuda – täna lõppenud finaalturniiril jäädi neljandaks. Võru poisid võitsid finaalturniiril viiest mängust kaks: nii Tallinna VK Täht kui ka Selver Tallinn SK I alistati 3:0. Põltsamaa spordikoolile ja karikavõitjaks tulnud Pärnu VK/SK-le kaotati 1:3 ning Tallinna SK Tatsile 2:3. Võru meeskonna parima mängijana

Danpower/Võru VK kaotusteseeria aina pikeneb

Võrkpalli Schenker liigas ei suutnud Danpower/Võru VK täna koduplatsil Bigbank Tartule erilist vastupanu osutada ja sai kirja hooaja 14. kaotuse. Kui 0:3 kaotatud mängu esimeses, tulemusega 21:25 lõppenud geimis suutsid Võru mängijad veel kuidagi reel püsida, siis järgmine geim kaotati juba 10:25. Kolmandas geimis vandusid Võru võrkpallurid alla 17:25. Danpower/Võru VK suurim punktitooja oli täna

Karli Keir tuli nii tõkkesprindis kui ka kõrgushüppes Eesti noortemeistriks

Eesti A- ja B-klassi talviste kergejõustikumeistrivõistluste teisel päeval Tallinnas tegi võrulastest kuldse duubli Karli Keir (pildil), kes võitis B-klassis nii tõkkesprindi kui ka kõrgushüppe. Kõrgushüppes ületas Võru Kreutzwaldi gümnaasiumis 8. klassis õppiv Keir kõrguse 1.76, 60 meetri tõkkejooksu finaalis sai kirja aja 8,61. Lisaks tuli ta 200 meetri jooksus ajaga 24,62 neljandaks. Eile A-klassis kolmikhüppepronksi

Famila/Võru VK teenis Balti liigas võidulisa

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond alistas täna Balti liigas Daugavilsi VK Ezerzeme 3:0. Võrulannad loovutasid koduväljakul peetud mängus külalistele geimides 18, 22 ja 22 punkti. Võru naiskonna kapten Margot Pähn panustas võitu 21 (+13) punkti, Heleene Hollas ja Brita Saare lisasid kumbki 9 silma. Järgmise Balti liiga mängu peab Faila/Võru VK tuleval pühapäeval Rõuges TÜ/Eedeniga. Päev varem

Võit tõstis Rõuge Saunamaa teisele kohale

Rõuge Saunamaa alistas täna Eesti saalijalgpalli II liigas koduväljakul Saadjärve JK Vudila 13:6 (4:1) ja tõusis lääne-lõunatsoonis uuesti teisele kohale. Kristo Perli lõi Rõuge meeskonna kasuks neli väravat. Kolm tabamust lisasid Kristjan Kimmel ja Lauri Pilv ning ühe Karl Kirch, lisaks lõid vastased kaks omaväravat. Oma järgmises mängus võõrustab Rõuge meeskond kahe nädala pärast lähimat

Kail Piho teenis kahevõistluse kontinetaalkarikasarjas 11. koha punktid

Kail Piho saavutas täna kahevõistluse kontinentaalkarikasarja etapil Rootsis Falunis 11. koha, Han Hendrik Piho oli 25. Hüppemäel sai Kail Piho 86meetrise hüppega 24. ja Han Hendrik Piho kolm ja pool meetrit ühema õhulennuga 37. koha. Enne 10 km suusatamist kaotasid nad liidriks tõusnud Jevgeni Klimovile (Venemaa) vastavalt 1.31 ja 1.58. Murdmaasõit pööras hüpete paremusjärjestuse pea

Raido Ränkel ja Peeter Kümmel tõid Eestile Otepää MK-etapi sprinditeates kümnenda koha

Murdmaasuusatamise MK-etapil Otepääl võisteldi täna vabatehnikaga sõidetud sprinditeates. Raido Ränkel ja Peeter Kümmel ehk Eesti I võistkond pääses finaali, seal tuli leppida kümnenda ehk viimase kohaga. „Ma arvan küll, et võib rahul olla. Viimati sõideti tiimsprindi finaalis kuus või seitse aastat tagasi. Kindlasti see oli meile kõigile positiivne üllatus, et me täna sinna suutsime sõita,”