Tarvo Jõgeva võitis Eesti A-klassi meistrivõistlustel esikoha, teised Rei judokad veel viis medalit

Täna Viimsis peetud Eesti A-klassi meistrivõistlustel tõusis Võru judokatest pjedestaali kõrgeimale astmele Tarvo Jõgeva, lisaks võideti veel viis medalit. Tarvo Jõgeva alistas kehakaalus kuni 81 kg haiget põlve ja äsjast kaaluvahetust trotsides kolm vastast. Finaalis sundis ta alistuma Kempo klubi poisi Oliver Sumbergi. Teine Võru Rei judoka Alvar Mällo võitis samas kehakaalus pronksmedali. Pronksmedali said

Danpower/Võru VK kaotas TTÜ-le 0:3

Danpower/Võru VK võrkpallimeeskond täna Rõuges imet korda saata ei suutnud ja kaotas Schenker liiga mängus TTÜ-le 0:3. TTÜ meeskond sai tabelisse kümnenda järjestikuse võidu, võrulased kaheksanda kaotuse. Võru meeskond kaotas esimesed kaks geimi 18:25, kolmanda 21:25. „Ei ole ühelegi mehele midagi ette heita, mängisime nii nagu võimed lubasid,” ütles Danpower/Võru VK peatreener Marko Mett. „Teises

Martin Paakspuule Eesti juunioride teivashüppekuld, Õilme Võrole sprindihõbe

Eesti noorsoo ja juunioride talvistel kergejõustikumeistrivõistlustel Tartus langes võrulaste saagiks täna kaks medalit: meesjuunioride teivashüppes tuli Eesti meistriks Martin Paakspuu, naisjuunioride sprindis võitis hõbemedali Õilme Võro hõbemedali. Paakspuu võidutulemuseks jäi teisel katsel ületatud 4.35. Hõbemedalimees Joosep Kaskema (TÜ ASK) sai jagu viis sentimeetrit madalamast kõrgusest. Õilme Võro lõpetas 60 meetri jooksu finaali ajaga 7,91 ja

Siim Plangi ja Marek Sarapuu võitsid Sarma ralli

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) alustasid ralliaastat Sarma ralli võiduga Lätis. Mitsubishi Lancer Evo X-ga kihutavad Võru rallimehed edestasid teiseks tulnud Rainer Ausi ja Simo Koskineni (Mitsubishi Lancer Evo 9) 36 sekundiga. Kolmandaks tulnud lätlased Mārtiņš Svilis ja Ivo Pūķis kaotasid võrulastele juba rohkem kui kahe minutiga. Eelmisel hooajal just Lätis

Raido Ränkelil polnud kullavõiduga raskusi

Raido Ränkel võitis täna Haanjas peetud Eesti meistrivõistlustel suusatamises meeste 15 + 15 km suusavahetusega sõidu. Stardis oli vaid viis meest. Ränkel rebis juba võistluse klassikapoole järel konkurentidest kolme minutiga ette ning lõpetas uhkes üksinduses ajaga 1:17.24,0. Hõbeda võitnud Martti Himma kaotas talle lõpuks 6.41 ning pronksi saanud Taavi Lehemaa juba ligi 15 minutiga. Võistlusest

Famila/Võru VK alistus Rõuges Tallinna Ülikoolile

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistlustel kaotas Famila/Võru VK täna Rõuges Tallinna Ülikooli naiskonnale 0:3. Tasavägist esimest geimi juhtisid enamjaolt võrulannad. Ees oldi veel 22:21, aga järgmised neli punkti loovutati külalistele ja vastu tuli võtta 21:25 kaotus. Teises geimis jäi Võru naiskond algul taha, läks siis korraks 9:8 juhtima, ent 10:10 viigiseisu järel loovutas vastastele viis punkti järjest.

Terje Piirmann oli Viru maratonil kiireim naine

Tänasel Viru suusamaratonil oli kiireim naine oli üldjärjestuses 87. kohaga lõpetanud võrulanna Terje Piirmann. 36 km pikkuse vabatehnikasõidu võitis ajaga 1:27.45 Kalev Ermits, parima Võrumaa mehena oli talle viie ja poole minutiga kaotanud Aimar Hussar 13. Viru maraton oli tänavuse Estoloppeti sarja esimene etapp. Tänase Viru maratoni start. Foto: Kaimo Puniste

Euroopa noorte taliolümpiafestivalil võistleb
Eesti koondises neli Võrumaa sportlast

Homme, 25. jaanuaril algab XII Euroopa noorte taliolümpiafestival, kus Eesti koondisse kuulub ka kolm noort Võrumaa sportlast: suusahüppaja Sandra Sillaste, murdmaasuusataja Karoliine Kuus, kahevõistleja Klaus Mark Kolpakov ja laskesuusataja Hannes Moor. Eestit esindab kokku 21 sportlast, kes võistlevad kuuel spordialal. Võrumaa treeneritest kuuluvad Eesti delegatsiooni Hille Saarepuu, Üllar Tähe ja Olev Roots. Euroopa noorte olümpiafestivali