Antsla võitis Kuldret ja Urvaste Osulat

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel võitis Antsla täna Kuldres sealse kooli meeskonna 90:60 (41:23). Neli kaugviset tabanud Gert Koch tõi võitjatele 35 punkti. Kaotajate parim oli 26 silmaga Mihkel Oja, kes tabas kuus kolmepunktiviset. Teises Kuldres peetud mängus alistas SK Urvaste Osula 67:50 (36:27). Urvaste resultatiivseim oli 13 punktiga Kaidar Taal, Osulal 15 punktiga Fredi Parker.

Danpower/Võru VK võrkpallimeeskond pidi loodetud võidust suu puhtaks pühkima

Danpower/Võru VK võrkpallimeeskonna lootused täna Schenker liigas oma hooaja teine võit saada ei täitunud, sest ASK/Kuldigale jäädi Rõuges alla. 2:3 kaotuse eest tabelisse teenitud üks punkt on pelk lohutus. Danpower/Võru VK peatreener Marko Mett lubas selle nädalavahetuse mängude eel mõlemale vastasele lahingu anda ja lisas, et Kuldigat, keda avaringis võideti, tahetakse taas võita. Võrdsete meeskondade

Rantipol pidi liidrilt vastu võtma kuiva kaotuse

Eesti saalijalgpalli esiliigas kaotas Rantipol täna võõrsil liidrile FC Ararat TTÜ-le 0:7 (0:1). Esimesel poolajal pidi Rantipol vaid korra palli oma väravavõrgust välja võtma, aga teisel poolajal pani Ararat TTÜ oma paremuse maksma ja võttis kindla võidu. Mängida jääb veel kaks vooru. Järgmises mängus võõrustab Rantipol nädala pärast tabelis teisel kohal olevat Tartu JK Maksimumi.

Parksepa SK/Võru naised said NKLis suure võidu

Apollo naiste korvpalliliigas alistas Parksepa SK/Võru täna koduplatsil Vastse-Kuuste SK Känguru suurelt 92:14. Võõrustajate resultatiivsemad olid Katre Kasak 20, Laura Ernits ja Kaisi Kalma 14 ning Madleen Sala 12 punktiga. Võrumaa naiskonnal on nüüd alagrupi tabelis kolm võitu ja üks kaotus ning Tähtvere järel ollakse teisel kohal. Järgmine mäng peetakse tuleva nädala kolmapäeval Imaveres S&Siga.

Võru judokad korjasid igast sordist ühe medali

Võru Rei judokad võitsid täna Viimsis toimunud Eesti meistrivõistlustel kulla, hõbeda ja pronksi. Neljandat aastat järjest ja üldse viiendat korda tuli Eesti meistriks Laura-Maria Lehiste. 23aastane Lehiste võistles naiste kehakaalus kuni 70 kg, kus maadles neli judokat. Neist kolm, Lehiste, Britt Maiste ja Siret Räämet (mõlemad Aitado), lõpetasid turniiri võrdselt kahe võiduga. Järjestuse selgitamisel sai

Ranet Kikkas võitis kolmikhüppes noorsooklassi kulla, Allan Katšmazov juunioride seas hõbeda

Võrumaa kergejõustiklased võitsid täna Tartus Eesti noorsoo ja juunioride talviste meistrivõistluste teisel päeval veel kaks medalit, mõlemad kolmikhüppes. Meesjuuniorde kolmikhüppes võitis Allan Katšmazov (pildil) tulemusega 13.90 hõbemedali. Kulla saanud Karl Jõeäär (Pärnu Kalev) hüppas oma parimal katsel 14.18. Noorsooklassi kolmikhüppes oli konkurents hõre ja Ranet Kikkasel piisas esikohavõiduks 13.44st. Lisaks sai ta 60 meetri tõkkejooksus

Võrumaa suusatajatele kuus esikolmikukohta

ETV-Swedbank noortesarja teisel etapil täna Rakvere lähedal Pariisis jõudsid Võrumaa suusatajad kuuel korral esikolmikusse. Võisteldi eraldistardist klassikadistantsidel. N23 klassis oli kahest neiust kiireim Kristiine Lauri. Teise koha saavutasid Võrumaa suusatajatest Kermo Sikk (M23) ja Johanna Olesk (N16) ning kolmanda koha Art-Kristjan Olesk (M15), Karl-Andres Saarepuu (M13) ja Gerda Narusk (N13). Merli Mari Utsal (N12) sai

Famila/Võru VK tõusis Balti liigas kuuendaks

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond võitis täna Tartu Ülikool/Eedeni 3:1 ja tõusis Balti liigas kuuendaks. Rõuges peetud mängu algul oli initsiatiiv enamjaolt võrulannade käes ning esimene geim võideti 25:23. Järgnes lagunemine – teine geim kaotati 13:25. Kolmandas geimis sai Võru naiskond oma mängu jälle käima. Tasavägise geimi lõpus oli tartlannadel küll kaks geimpalli, aga lõpuks jäi 27:25