Euroopa noorte taliolümpiafestivali avapäeval oli Klaus Mark Kolpakov 30. ja Karoliine Kuus 58.

Austrias ja Liechtensteinis alanud XII Euroopa noorte taliolümpiafestivalil oli esimesel päeval võistlustules ka kaks Võrumaa noort sportlast. Kahevõistluses sai Klaus Mark Kolpakov 30. koha. Hüppevõistluse järel oli ta 22., kaotades liidrile veidi üle minutiga, 10 km suusatamisega langes kaheksa kohta ja kaotas lõpuks kulla võitnud Willi Hengelhauptile (Saksamaa) 3.15,4. Teistest Eesti poistest oli Risto Raudberg

Võru LTS sai tabelisse juurde neli kaotust

Võru lauatenniseseltsi meeskond kaotas laupäeval Tallinnas Eesti võistkondlike meistrivõistluste II liiga kolmandal võistluspäeval kõik neli mängu ja võiduarve on võrulastel endiselt avamata. Valga LTKK-le kaotati 2:4, Suure-Jaani Leholale ja Nõmme SK-le 1:4 ning Pärnu-Jaagupi LTK-le 0:4. Agnar Pirnpuu tõi Võru LTSile kolm ja Välek Vitali Parhomik ühe võidu. Viimased mängud peetakse 21. veebruaril Haapsalus.

FC Helios Võru mängis kahel noorteturniiril

FC Helios Võru jalgpallurid mängisid nädalavahetusel kahel noorteturniiril. Klubi 2006. aastal sündinud poisid said eile Tartus Tammeka Juunior Cupil 12 meeskonna seas kaheksanda koha. Päev varem mängisid 1999. aastal ja hiljem sündinud tüdrukud Lähtel SK 10 Premium Cupil, kus pudenesid konkurentsist veerandfinaalis 0:2 kaotusega võõrustajate naiskonnale