Peeti TV 10 Olümpiastarti Võrumaa teine etapp

Võru spordikeskuses täna toimunud noorte kergejõustikusarja TV10 Olümpiastarti Võrumaa teisel etapil võitis vanemas vanuseklassis (2001.-2002. a sünd) poiste 60 meetri tõkkejooksu Tarvi Läll (Parksepa KK) 9,87ga ja nooremas (2003. a ja hiljem sünd) Reio Metsla (Osula PK) 10,25ga. Tüdrukutest olid samal alal võidukad vastavalt Edith Kivi (Parksepa KK) 11,37ga ja Marie Raudsepp (Võru Kreutzwaldi G)

Super! Rene Zahkna võitis juunioride EM-hõbeda!

Laskesuusatamise EMil Otepääl võitis tiitlikaitsja Rene Zahkna täna meesjuunioride 15 km distantsil hõbemedali. Zahkna sõnul on teine koht küll suurepärane tulemus, kuid sooritusega ei saa rahule jääda. Võru noormehe võistlus kulges tagasilöökideta kuni kolmanda tiiruskäiguni – teist korda lamades lastes läks kolmas lask mööda. Üks märk jäi Zahknal tabamata ka viimases püstitiirus. „Paraku tuleb selliseid

Hannes Moor langes jälitussõiduga seitse kohta

Austrias ja Liechtentseisni toimuval XII Euroopa noorte taliolümpiafestivalil olid Võrumaa noortest täna võistlustules laskesuusataja Hannes Moor ja kahevõistleja Klaus Mark Kolpakov. Poiste 10 km jälitussõidus lõpetas 42. kohalt rajale pääsenud Moor 49. kohaga. Ta pidi sõitma seitse trahviringi ja kaotas esikoha võitnud rootslasele Sebastian Samuelssonile kaheksa ja poole minutiga. Eestlastest võistles sel alal veel Marko

Regina Oja alustas juunioride EMi 21. kohaga

Otepääl alanud laskesuusatamise EMil sai Regina Oja esimese distantsina kavas olnud naisjuunioride 12,5 km sõidus 21. koha. Oja lähetati 55 võistlejast esimesena rajale ja paari päeva pärast 19aastaseks saava Võru neiu vaheajad olid konkurentidele orientiiriks. 20 märgist jäi tal tabamata viis, kõik möödalasud tulid püstitiirudes. Kulla võitnud Viktoria Slivkole (Venemaa) kaotas Oja 4.58,9. Eestlannadest tegi