Mari-Liis Mõttus võitis juba viienda talikrossikulla

Mari-Liis Mõttus tuli täna Elvas Eesti naisjuunioride meistriks talikrossis. 7,6 km pikkusel distantsil hõbeda saanud Iiris Õunmaad 51 sekundiga edestanud Mõttus võitis oma vanuseklassi Eesti talikrossikulla juba viiendat aastat järjest. „Mari-Liis edestas ka kõiki naiste eliitklassi võistlejaid pea minutiga,” ütles tüdruku isa ja treener Tarmo Mõttus. „Väike nohu oli küljes, aga suurest haigusest suutsime teda

Eesti sai kahevõistluse paarissprindis 11. koha

Kail Piho ja Kristjan Ilves said suusatamise MMil Falunis täna kahevõistluse paarissprindis 11. koha. Eestlased pääsesid ka suusarajale eelviimaselt, 11. kohalt. Kümnenda koha saanud Sloveeniast jäädi lõpuks maha vaid 2,3 sekundiga, viimaseks jäänud Ukrainat edestati ligi kolme minutiga. Kulla võitnud Prantsusmaale kaotas Eesti 3.36,5-ga. Prantslased Francois Braud ja Jason Lamy Chappuis edestasid kullaheitluses 2,7 sekundiga

OK Võru suusaorienteerujatele mitu medalit

Põlvamaal Koorastes täna peetud Eesti meistrivõistlustel suusaorienteerumise sprindis võitisd OK Võru juuniorid täna kolm medalit. Naisjuunioride Eesti meistriks tuli Silvia Luup, Marianne Haug teenis pronksi. Meesjuunioride konkurentsis võitis Janek Piirisild samuti pronksmedali. Võru veteranidest teenis Rudolf Mürk (M65) hõbeda ja Heli Viks (N55) pronksi. Hoolimata sellest, et suurem osa Eestist on lumest paljas, olid võistluspaigas

Võru tüdruk võitis kahevõistluses hõbemedali

Otepääl selgusid täna kuni 12aastaste Eesti meistrid kahevõistlused ning tüdrukute konkurentsis võitis Kerstin Miško hõbemedali. Sama vanuseklassi poiste seas jäi Oliver Kimask (mõlemad Võru spordikool/Andsumäe SK)s eitsmendaks. Teised vanuseklassid võistlesid ainult kahevõistluse noortesarja arvestuses. Võrulastest võitsid esikoha Sten-Jörgen Leis (M10), Triinu Hausenberg (N14), Carena Roomets (N10) ja Karolina Roomets (N8). Teiste võrulaste tulemusi. M14 6.

Helios Võru neli aastat kestnud ooteaeg sai läbi

FC Helios Võru neli aastat kestnud esikohapõua Võru Helios Cupil lõpetasid täna klubi 2006. aastal sündinud poisid, kes oma vanuseklassi turniiri finaalis võitsid 1:1 lõppenud normaalaja järel penaltitega 3:2 FC Otepää. Kolmanda koha saavutas Põlva FC Lootos. Poolfinaalis võitsid Võru poisid Lootose 1:0 ja Otepää Tartu JK Tammeka sinise tiimi 4:0. FC Helios Võru punane

Haanja Suusa100 võitis taas Siim Vinter

Eesti pikima suusamaratoni Haanja Suusa100 võitis nii nagu eelmiselgi korral, 2013. aastal Siim Vinter ajaga 5:25.44,8. Teisena jõudis ajaga 5:41.22,0 finišisisse võrulane Ivar Ivanov, kes sõitis klassikalise tehnikaga ning oli „klassikutest” kiireim juba viiendat korda järjest. Kolmandana lõpetas sõidu Kunnar Zirk ajaga 5:44.26,3. Kiireim naine oli üldjärjestuses kümnendana lõpetanud võrulanna Kristiine Lauri ajaga 6:48.17,1. 100

Suusakrossietapilt Võrru üks teine koht

ETV-Swedbanki noortesarjas võisteldi täna Otepääl suusakrossis, kus Võrumaa suusatajatest jõudis ainsana esikolmikusse 13aastaste tüdrukute konkurentsis teise koha saavutanud Johanna Udras. Johanna Olesk (N16) sai neljanda, Andre Viitkin (M15) ja Gerda Narusk (N13) viienda ning Kermo Sikk (M23), Karl Sebastian Dremljuga (M14) ja Karl-Anders Saarepuu (M13) kuuenda koha. Jürgen Joonas ja Marleen Vaiksoo (M18) tulid kümnendaks.

Eesti kahevõistlejad on MMil sprinditeates
enne suusatamist eelviimasel kohal

Suusatamise MMil Falunis on Kail Piho koos Kristjan Ilvesega kahevõistluse sprinditeates pärast hüppevooru 11. ehk eelviimasel kohal. Piho 94,5 meetri pikkune hüpe oli tänase võistluse lühim. „Jäi jah lühikeseks see hüpe. Minu kõige suurem viga – vajusin natuke taha. Keskendusin küll sellele, aga läksin peaga hüppama, tuleb tunnetusega hüpata. Ei tulnudki siin [Falunis] ühtegi head