Võru U20 neiud said koduplatsil kolmanda koha

Võru spordikooli U20 võrkpallinaiskond jäi koduväljakul toimunud EVFi karikavõistluste finaalturniiril napilt kolmandaks. Oktoobris selle vanuseklassi Eesti karikavõitjaks tulnud võrulannad alustasid turniiri reedel 3:1 võiduga Tartu SS Kalevi üle, seejärel alistati 0:2 kaotusseisust 3:2 ka Kohila VK. Eile lisati 3:0 võidud Premium 7/Salva Tartu ja Tallinna VK Tähe üle, täna tuli vastu võtta 1:3 kaotus Viljandi

Võidud Parksepa SK/Võrule ja Osulale

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel võitis Parksepa SK/Võru täna Sõmerpalus Enerel ARTMLi 115:34 (56:17; Mirko Märdimäe 38 – Janar Meho 9). Kuldres kaotas sealse kooli meeskond Osulale 50:84 (24:41; Mihkel Oja 18 – Hardi Parker 23).

Rantipol ja Maksimum poolitasid punktid

Rantipoli saalijalgpallimeeskond viigistas täna Eesti esiliigas teisel kohal oleva Tartu JK Maksimumiga. Võrus peetud mäng lõppes tulemusega 4:4 (2:2). Kohtumise mõlemad poolajad olid ühesugused: külalised läksid kahe väravaga juhtima, aga võrulased võitlesid välja viigi. Rantipoli neljast väravast kolm lõi Lauri Pilv, ühe lisas Andrei Kiš. Esiliigas on jäänud pidada veel vaid viimase vooru mängud. Rantipol

Hästi alanud mäng sumbus 1:3 kaotuseks

Danpower/Võru VK sai Schenker liigas kirja järjekordse kaotuse, kui jäi täna Paides 1:3 alla Järvamaa VK-le. Võru meeskond alustas hästi, võites avageimi 25:21, aga seejärel kiskus mänguvanker kraavi – teine geimis jäädi alla suurelt 11:25. Kolmas geim kaotati tasavägise heitluse järel 23:25 ning neljas seejärel taas kindlalt 15:25. Danpower/Võru VK oli kehvem nii servi vastuvõtul

Suusaorienteerujad selgitasid tavaraja meistrid

Põlvamaal Värska vallas peetud Eesti meistrivõistlustel suusaorienteerumises võisteldi täna tavarajal, mis põhiklasside jaoks oli ühtlasi ka maailma edetabelivõistlus ja tõi starti üle 250 võistleja viiest riigist. OK Võru sportlastest tuli Laura Joonas naiste konkurentsis tuli kümnendaks, Eesti meistrivõistluste arvestuses oli ta viies. Võitjaks tulnud Evely Kaasikule kaotas Joonas 10,5 km pikkusel distantsil 25 minutiga. Naisjuunioride

Rene Zahkna õigustas taas oma medalimagneti
mainet ja teenis jälitussõidus hõbedase autasu

Rene Zahkna võitis Otepääl laskesuusatamise EMil meesjuunioride 12,5 km jälitussõidus hõbemedali. Kulla võitnud Eduard Latõpovile (Venemaa) kaotas Zahkna 4,6 sekundiga, pronksi võitnud teist venelast Aleksandr Povarnitsinit edestas omakorda 1,7 sekundiga. Zahkna tõi oma edu põhjusena välja hea laskmise. „Jälitussõidus üldiselt 90 protsenti tabavust ongi väga tipu lähedal,” ütles ta pärast sõidu ETV vahendusel. „Tuul oli

Kail Piho lisas täna kahevõistluse MK-sarjas
29. koha eest oma arvele kaks punkti

Kail Piho teenis kahevõistluse MK-sarjas kaks punkti, kui oli täna Itaalias Val di Fiemmes toimunud jõuproovil 29. Hüppevoorus sai Piho 109meetrise hüppe eest teenitud 100,1 punktiga 33. koha. Parim oli austerlane Christoph Bieler, kellele 132,5 meetri pikkune õhulend tõi 135 punkti. Enne 10 km murdmaadistantsi kaotas Piho Bielerile 2.20ga. Võistluse võitjaks tõusis hüppevooru 11. kohalt

Estoloppet jätkus Tamsalu-Neeruti maratoniga

Tänasel Tamsalu-Neeruti suusamaratonil oli Võrumaa suusatajatest 17. kohaga parim Aimar Hussar. Võitjaks tulnud Morten Priksile kaotas ta 42 km pikkusel vabatehnikadistantsil kümne minutiga. Naiste arvestuses tuli üldjärjestuses 95. koha saanud Kertu Ränkel kolmandaks.