Rõuge Snaiprid saavutasid Lätis teise koha

Rõuge Snaiprid saavutasid laupäeval Lätis Žīguris toimunud jäähokiturniiril teise koha. Alles jaanuari keskel jäätreeningutega alustanud Rõuge meeskond võitis võõrustajate tiimi Žīguri MRS 3:0, aga kaotas Venemaa Pihkva oblasti Põtalovo meeskonnale 1:2. Turniiri võitsidki Põtalovo hokimehed. Rõuge meeskonna väravad viskasid Rein Hüppenen, David Schryer, Rein Udras ja Janek Eks. Turniiril osalenud meeskondade ühispilt. Foto: Andrei Javnašan

Võru mäesuusataja Lätis pjedestaalil

Nädalavahetusel Siguldas toimunud Läti karikavõistlused mäesuusatamises saavutas Karl Sebastian Dremljuga U14 vanuseklassi suurslaalomis teise koha. Juunioride konkurentsis oli Jakob Udras nii slaalomis kui ka suurslaalomis kuues ning U16 vanuseklassis sai Robin Reismann slaalomis 9. ja suurslaalomis 14. koha.

Rene Zahkna tõi teateneliku finišisse viiendana

Laskesuusatamise EMil Otepääl aitas Rene Zahkna täna Eesti kvartetil juunioride segateatesõidus saavutada viienda koha. „Viies koht oli täpselt see tase, mida me ka lootsime. Võib-olla sisimas oli mingi variant, et suudame top kolme rünnata, aga jäid ikka väga kaugele. Neli ja pool minutit kaotust, sellega top kolme ei trügi,” ütles Zahkna ETV vahendusel. Eesti esimest

Tammeka Juunior Cupilt teine ja kolmas koht

FC Helios Võru jalgpallipoisid saavutasid nädalavahetsuel Tartus Tammeka Juunior Cupil teise ja kolmanda koha. Üleeile jõudsid 2005. aastal sündinud poisid finaali, kus kaotasid 0:3 Harju Jalgpallikoolile. Alagrupis võitis Helios Tartu Tammeka musta meeskonna 9:0 ja viigistas Põlva Lootosega 2:2. Veerandfinaalis alistati Valga Warrior 2:0 ja poolfinaalis Tartu Merkuur II 2:1. Eilsel 2007. aastal sündinud poiste