Selgusid Võrumaa noorte kergejõustikumeistrid

Võru spordikeskuses peeti täna Võrumaa koolinoorte talvised kergejõustiku-meistrivõistlused. Nelja esikohaga oli edukaim Karli Keir (Võru Kreutzwaldi G), kes võitis B-klassis poiste 200 meetri jooksu, tõkkesprindi, kõrgushüppe ja kaugushüppe. Kolm esikohta võitsid Markus Salumets (Antsla G) poiste A-klassis, Kristel-Liis Jõendi (Võru Kreutzwaldi G) naisjuunioride seas, Lika Berišvili (Võru Kreutzwaldi G) tüdrukute B-klassis ja Betti Aniott (Parksepa

Õilme Võro kordas Võrumaa sisetippmarki

Õilme Võro (pildil) jooksis täna Võrus maakonna koolinoorte meistrivõistlustel väljaspool arvestust osaledes 60 meetrit 7,76ga, mis kordab 2002. aastast Marje Nurga nimel olevat Võrumaa sisetippmarki. Oma senist isiklikku tippmarki parandas 19aastane sprinter Võro 0,11 sekundiga. 7,76 annab talle Eesti sisehooaja edetabelis kolmanda koha. Võro jooksis täna ka 200 meetrit. Võistluse ajakava venimise tõttu ei õnnestunud

Võrus tuleb ülehomme lauatennisevõistlus

Võru lauatenniseselts eelmisel neljal aastal toimunud seeriavõistlust tänavu küll ei korralda, aga pinksivõistlused Võrus tulemata ei jää. Seeriavõistlust asendavad kaks rahvusvahelist turniiri, millest esimene peetakse ülehomme, 7. veebruaril. „Suurenenud saalirenti tõttu korraldame sel aastal sarja asemel kaks rahvusvahelist pinksitruniiri, kuid teeme seda suurelt ja korralikult,” kinnitas Võru LTSi eestvedaja Agnar Pirnpuu. Tema sõnul on Võrru

Võru Helios Cupil peetakse esimesed kaks turniiri

Nädalavahetusel peetakse Võru spordikeskuses laste saalijalgpallivõistluse Võru Helios Cup esimesed kaks turniiri. Esimesena lähevad võistlustulle 2003. aastal sündinud poisid, kelle turniir toimub laupäeval, 7. veebruaril. A alagrupis mängivad FC Helios Võru Punane, FCH Rõuge, Tartu JK Tammeka ja FC Helios Tartu Punane, B alagrupis FC Helios Võru Kollane, FC Elva, Tartu SK-10, FC Helios Tartu

Võrumaa suusasarja teisel etapil võitsid
esikoha Sander Linnus ja Kertu Ränkel

Eile õhtul Haanjas toimunud Võrumaa suusasarja teisel etapil võitis meestest esikoha Sander Linnus Värskast ja naistest võrulanna Kertu Ränkel. Meeste 8 km ühisstardiga klassikasõidus oli Linnuse võiduaeg 22.48,7. Tallinlane Andre Mets kaotas talle 0,4 sekundiga ning parim võrulane, M40 klassi kiireim Indrek Klampe 2,6 sekunidga. Teist etappi järjest esikoha võitnud Ränkel lõpetas naiste 4 km