Rõuge Saunamaa lõpetas debüüthooaja võiduga

Rõuge Saunamaa lõpetas Eesti saalijalgpalli II liiga mängud täna Vasalemmas 17:6 (9:3) võiduga Rummu Dünamo II meeskonna üle. Riho Ruusamäe lõi viis ja Kait Hinn neli väravat, kaks tabamust said kirja Reijo Künnapuu ja Janek Siska ning ühe Priit Tiks. Lisaks lõid vastased kolm omaväravat. Tsooni võitjaks tuli TV6 Sport, teise koha sai JK Kohila.

Famila/Võru VK kaotas Zeltalejale 2:3

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas täna Limbažis Balti liiga mängus Zeltalejale 2:3. Ehkki võrulannadel puudus neli põhikoosseisu mängijat, oldi kohtumise alguses kerges ülekaalus ning avageim kallutati 25:22 enda kasuks. Teises geimis haaras initsiatiivi Zeltaleja ning viigistas 25:16 geimivõiduga mänguseisu. Ka kolmandas geimis jäid 25:21 peale lätlannad. Neljandas geimis juhtis Zeltaleja 17:11 ja 22:15, aga jäi siis

Rõuges peetakse nädalavahetusel hokilahinguid

Hokimehed selgitavad nädalavahetusel Rõuges Eesti loodusliku jää esivõistluste võitja. Laupäeval, 7. veebruaril on Rõuge Snaiprite vastasteks alagrupiturniiril Saku JHK, Äksi MC39 ja HK Viljandi. Mängud algavad kell 11.30. Teine alagrupp, kuhu kuuluvad HK Uudeküla Päts, Aruküla HK, Pärnu HK ja Jõgeva Olivia Oilers, mängib samal päeval Lääne-Virumaal Uudekülas. Kummagi alagrupi kaks paremat meeskonda pääseb finaalturniirile,