Danpower/Võru VK sai Biolars/Jelgavalt 0:3 lüüa

Danpower/Võru VK kaotas tänases võrkpalli Schenker liiga mängus koduväljakul 0:3 VK Biolars/Jelgava meeskonnale. Esimeses geimis alistus Võru meeskond napi kahekümne minutiga 14:25. Teises geimis osutati lätlastele märksa kõvemat vastupanu, aga ikkagi kaotati 25:27. Tasavägine oli ka kolmas geim, ent taas tuli väljakuperemeestel leppida 22:25 allajäämisega. Leedu leegionär Robert Juchnevič tõi Võru meeskonnale 11 (+5) punkti,

Kelgukrossihooaeg algas Kuutsemäel

Rene Tarend sai täna Kuutsemäel toimunud mootorkelgukrossil Tartu Mill Snowcross, mis oli ühtlasi tänavuste Eesti meistrivõistluste esimeseks etapiks, seitsmenda koha. Parim oli kolmest sõidust kaks võitnud soomlane Eetu Karjalainen. Eesti karikavõistluste arvestuses võistlevate algajate klassis saavutas Reio Timmi teise koha.

Võrulased võitsid kahevõistlussarjas neli esikohta

Andsumäe SK/Võru spordikooli lapsed saavutasid täna Otepääl toimunud kahevõistluse noortesarja etapil neli esikohta: oma vanuseklassis olid võidukad Sten-Jörgen Leis (M10), Triinu Hausenberg (N14), Carena Roomets (N10) ja Karolina Roomets (n8). Teiste võrulaste tulemused. M14 5. Markus Peetrisoo. M12 7. Kaspar Mill, 9. Oliver Kimask. M10 5. Kaspar Kimask. N14 2. Annemarii Bendi. N12 2. Kerstin

Famila/Võru VK kaotas Tartu Ülikool/Eedenile 0:3

Naiste võrkpalli Balti liigas kaotas Famila/Võru VK täna võõrsil Tartu Ülikool/Eedenile 0:3. Tasavägiselt kulgenud esimeses geimis juhtis Võru naiskond 20:16, aga geimi lõpu keerasid enda kasuks tartlannad, kes jäid peale 26:24. Järgmised kaks geimi võitis TÜ/Eeden juba kindlalt, 25:18 ja 25:15. Võru naiskonnas jõudsid kahekohalise punktiarvuni Heleene Hollas ja Margot Pähn, kes said kumbki kirja

Alar Rosenberg jagab jäärajasarjas esikohta

Alar Rosenberg (pildil) saavutas täna Kaisma rajal toimunud Eesti jäärajasõidu karikavõistluste etapil neliveoliste aotode klassis teise koha ja jagab kahe etapi järel täna esikoha võitnud Mait Pikkofiga esimest-teist kohta. 4WD Mini-klassis tuli Andre Kurg kuuendaks ja on kokkuvõttes kolmas. Kaheveoliste esiveoga autode klasss oli Kurg täna 10. ja Dauri Demant 12., kahe etapi kokkuvõttes jagavad

Suusasprinterid tegid enne MMi kehva sõidu

Raido Ränkel ja Marko Kilp jäid täna murdmaasuusatamise MMi eelsel viimasel MK-etapil Rootsis Östersundis klassikasprindis seitsmendasse kümnesse. Ränkel sai 64. koha, kaotades kiireima aja välja sõitnud norralasele Timo Andre Bakkenile 9,11 sekundiga. Marko Kilp oli 66. (+9,60). Kolmanda eestlasena stardis olnud Peeter Kümmel pidi 84 mehe seas leppima vaid 71. kohaga.