Rõuge Cupil saavutas esikoha Rauameister

Eile Rõuges peetud saalijalgpalliturniiri Rõuge Cup võitis Rauameister, kes finaalis alistas 3:0 Rõuge Saunamaa. Poolfinaalis sai Rauameister 2:0 jagu Vastseliina FC Tannemist. Teises poolfinaalis alistas Rõuge Saunamaa 3:1 Kuperjanovi JP, kelle eest mängisid praegu ajateenistuses olevad Tallinna FC Flora mängijad Martin Kase ja hiljuti ka Eesti koondises debüteerinud Brent Lepistu ning Johannes Kukebal Tallinna Kalevist.

Leedulaste jõupingutused Võru meeskonda järjekordsest kaotusest ei päästnud

Danpower/Võru VK kaotas Schenker liiga hooaja viimases kodumängus Poliurs/Ozolniekile 1:3. Tänase kaotusega kustusid Võru meeskonna viimasedki teoreetilised šansid Schenker liiga põhiturniiri viimasest kohast pääseda. Tasavägise esimese geimi lõpus suutsid väljakuperemehed end kokku võtta ning neil õnnestus tulemusega 25:22 oma ülekaal maksma panna. Teise geimi keskel tegi Schenker liigas seitsmendal kohal olev Läti tiim tõhusa vahespurdi

Raido Ränkel piirdus MK-etapil 80. kohaga

Raido Ränkel sai täna Rootsis Östersundis murdmaasuusatamise MK-sarja etapil meeste 15 km vabatehnikasõidus 91 võistleja seas 80. koha. Ränkel püsis vaheaegades kogu aeg kaheksandas kümnes. Võitjaks tulnud Finn Hågen Kroghile (Norra) kaotas ta lõpuks 4.20,1-ga. Eestlastest oli stardis veel Karel Tammjärv, kes sai 62. koha.

Võru võrkpallinaiskond sai kindla võidu

Famila/Võru VK võrkpallinaiskonnal täna Eesti meistrivõistluste mängus Audentese SG/Noortekoondisega suuri probleeme polnud, koduplatsil saavutati 3:0 võit. Esimeses geimis loovutasid võrulannad vastasele vaid 15 punkti. Teine geim oli palju tasavägisem, aga lõpuks kindlustasid Võru naiskonna kapteni Margot Pähna täpsed rünnakud võõrustajatele ikkagi 26:24 võidu. Kolmanda geimi võitis Famila/Võru VK kindlalt 25:14. Võru naiskonnas säras 18 (+10)

Parim võrulane Tartu maratonil oli Priit Narusk

Tänasel Tartu suusamaratonil oli võrulastest 40. kohaga parim Priit Narusk. 63 km pikkuse klassikasõidu võitis norralane Eldar Rönning, kes jõudis finišisse ajaga 2:43.41. Narusk kaotas talle 22 ja poole minutiga. Saja parema hulka jõudsid võrulastest veel Indrek Klampe (47.), Ivar Ivanov (56.) ja Margus Ader (89.). Naiste arvestuses, kus kiireim oli Tatjana Mannima, sai Terje

Veoautokrossi meistrisari algas Matsi rajal

Varstu vallas Matsi rajal sõideti eile tänavuste veoautokrossi Eesti meistrivõistluste esimene etapp. GAZ 53-klassis võitis kodurajal esikoha Sigmar Tammemägi. Esikolmikusse jõudsid veel Tajo Aasaroht ja Andres Allik. Illimar Hirsnik sai neljanda, Erko Sibul viienda ja Ardo Kuus seitsmenda koha. GAZ 51/52-klassis olid kolm paremat Marko Tiinas, Olari Saarniit ja Tarmo Kuus. Neljanda koha sai nende

Võrulased jäid slaalomis võitmatuks

Eile Tallinnas Nõmmel toimunud noorte mäesuusasarja etapil võitis Karl Sebastian Dremljuga U14 vanuseklassis mõlemad poiste slaalomivõistlused. Sama vanuseklassi tüdrukute slaalomis oli kahel korral parim Johanna Udras ja kolmas Jane Paulus. Johanna Udras. Foto: Estonia Alpine Ski Team