Tanel Leok Prantsusmaal üheksas

Tanel Leok võistles üleeile Prantsusmaal Valence’is traditsioonilisel rahvusvahelisel motokrossil, kus tuli MX1-klassis kahe sõidu kokkuvõttes üheksandaks. Esikoha võitis belglane Clément Desalle, esikolmikusse jõudsid veel Xavier Boog (Prantsusmaa) ja Shaun Simpson (Suurbritannia).

Võrumaa talverallile registreerus 79 võistluspaari

Laupäeval, 21. veebruaril sõidetakse selle aasta Eesti autoralli meistrivõistluste teine etapp, Võrumaa talveralli. Rallile registreerus 79 võistluspaari seitsmest riigist. Ralli start antakse 21. veebruaril kell 8.30 Võrus Vabaduse väljakul. Esimesena lähevad rajale Sander Pärn – James Morgan (Ford Fiesta R5), kellele see on esimeseks võistlusstardiks R5 võistlusmasinaga. Nende järel stardivad Timmu Kõrge – Erki Pints

OK Võru neiu võistles juunioride MMil

OK Võru esindav Otepää neiu Silvia Luup võistles möödunud nädalal Norras Hamaris juunioride MMil suusaorienteerumises, kus tuli koos Doris Kudre ja Jonne Roomaga teatesõidus neljandaks. Individuaalselt oli Luup sprindis 23., tavarajal 28. ja lühirajal 31.