Danpower/Võru VK kaotas Selverile 0:3

Danpower/Võru VK kaotas võrkpalli Schenker liigas täna Tallinnas Selverile 0:3. Geimides sai Võru meeskond 18, 11 ja 20 punkti. Suurima panuse andsid leedulased Andzej Savostenok ja Robert Juchnevič, kumbki sai kirja 9 punkti (vastavalt +6 ja +3). Selveri parim oli 16 punktiga itaallane Federico Marretta. Põhiturniiri lõpetab Danpower/Võru VK homme Rakveres. Mängu statistika

Siim Plangi tuli Võrumaa talverallil teiseks

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) saavutasid täna Eesti meistrivõistluste etapiks olnud Võrumaa talverallil absoluutarvestuses teise koha, N4-klassis kuulus võrulastele esikoht. Ralli võitsid Sander Pärn ja James Morgan (Ford Fiesta R5), kellele Plangi ja Sarapuu kaotasid 16,3 sekundiga. Oma sajanda ralli sõitnud Plangi kihutas esialgu kolmandal kohal, aga tõusis siis kuuenda kiiruskatse

Õilme Võro ja Liis Kranich püstitasid Eesti meistrivõistlustel uued Võrumaa rekordid

Eesti talviste kergejõustiku-meistrivõistluste esimesel päeval tehti Võrumaa rekorditabelisse kaks parandust: naiste kuulitõukes parandas maakonna tipptulemust Liis Kranich ja 60 meetri jooksus Õilme Võro (pildil). Mõlemad võitsid pronksmedali. Võro oli Marje Nurga 2002. aastal püstitatud Võrumaa rekordit 7,76 tänavu juba kahel korral korranud. Täna sai ta Tallinnas Lasnamäe kergejõustiku-hallis toimunud jõuproovil juba eeljooksus rekordist 0,03 sekundiga

ETV-Swedbank noortesarja sprindietapilt Võrumaa suusatajatele kolm esikolmikukohta

Täna Põlvamaal Mammastes toimunud ETV-Swedbank noorte suusasarja etapil võisteldi sprindis. Võrumaa suusatajatest oli teise kohaga parim Haanja tüdruk Merli Mari Utsal, kes saavutas teise koha kuni 12aastaste konkurentsis. Gerda Narusk (N13) ja Kristiine Lauri (N23) tulid kolmandaks. Esikuuikusse jõudsid veel Kermo Sikk (M23), Karl-Anders Saarepuu (M13) ja Johanna Olesk (N16). Kõik kolm said viienda koha.

Rene Zahkna sai juunioride MMil sprindis 14. koha

Rene Zahkna sai täna Valgevenes Raubitšis juunioride laskesuusatamise MMil 10 km sprindis 14. koha. Eelmisel, 15 km distantsil 19. koha saanud Zahkna pidi täna sõitma kaks trahviringi ning kaotas ajaga 24.49,0 esikoha võitnud Aleksandr Dedjuhhinile (Venemaa) 1.46,7-ga. Üleeilsele hõbedale täna kulla lisanud Dedjuhhin tabas kõik märgid. Zahkna kirstunaelaks said täna esimene ja viimane lask, mis

Martin Leok võitis Pärnu kestvuskrossi

Martin Leok võitis täna Pärnu lennuvälja motopargis toimunud Eesti kestvuskrossikarikavõistluste teisel etapil soolotsiklite klassis esikoha, ühtlasi kuulus talle E2-klassi võit. Timmo Mõts sai absoluutarvestuses viienda ja E2-klassis kolmanda koha.