Vastseliina FC Tannem edenes juba poolfinaali

Vastseliina FC Tannem võitis täna Eesti saalijalgpalli rahvaliiga veerandfinaalis JK Väätsa Vald 10:1 (3:0) ja pääses poolfinaali. Rõuges peetud mäng algas Tannemi jaoks hästi, sest skoor avati juba esimesel minutil – Sander Pild andis kõrge palli üle vastaste ja Gaspar Vainula virutas üle puusa 1:0. „Saime mängu ilusti käima ja hoidsime vastaseid surve all. Poolajaks

Urvaste korvpallurid jätkavad täiseduga

Võrumaa korvpallimeistrivõistluste põhiturniiri liider SK Urvaste kinnitas oma praegust ülemvõimu Võrumaal tänase 74:70 (35:35) võiduga valitseva maakonna meistri Parksepa SK/Võru üle. Urvaste resultatiivseim oli 31 silmaga Eiko Roosimaa, Parksepa SK/Võrul 28 punktiga Tanel Kimask. Teises tänases mängus võitis Osula Sangaste 87:69 (31:35; Veiko Maidla 20 (4 kolmest) – Olver Kaljuvee 19). Tabel (võidud ja kaotused)

Õilme Võro võitis Eesti talvistel meistrivõistlustel pronksmedali ka 200 meetri jooksus

Õilme Võro võitis Eesti talvistel meistrivõistlustel kergejõustikus eilsele sprindipronksile lisaks täna sama karva medali ka 200 meetri jooksus. 19aastane Võru vallast pärit sprinter läbis Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis täna 200 meetrit ajaga 24,95. Varem polnud ta seda distantsi sisetingimustes alla 25 sekundi kunagi jooksnud. Kulla võitis 24,22ga Maris Mägi ja hõbeda 24,67ga Maarja Kalev. Võro sõnul

Võru meeskonna mannetu Schenker liiga
hooaeg lõppes mannetu kaotusega

Danpower/Võru VK kaotas täna võrkpalli Schenker liiga põhiturniiri viimases mängus võõrsil Rakvere VK-le 0:3. Rakvere meeskonnal oli kaalul pääs play-offi ja seetõttu väljakuperemehed nalja ei mõistnud. Esimese geimi võitis Rakvere 25:14, teise 25:15 ja kolmanda 25:14. Võru meeskonnas jõudis kahekohalise punktisummani ainsana leedulane Andzej Savostenok, kes sai kirja 11 (-2) silma. Schenker liiga mängud on

Võru mäesuusataja tuli Balti karikaetapil teiseks

Siguldas peetud Balti karikavõistluste etapil mäesuusatamises saavutas Karl Sebastian Dremljuga täna U14 vanuseklassi suurslaalomis teise koha. Eile ta samal alal finišise ei jõudnud. U14 tüdrukute suurslaalomis tuli Johanna Udras täna viiendaks. Jane Paulus sai täna 16. ja eile 17. koha. U16 poiste konkurentsis oli Robin Reismann täna suurslaalomis 14., Jakob Udras sai eile meeste slaalomis

Eesti kahevõistlejail polnud MMi võistkonnavõistluses viimasest kohast pääsu

Eesti meeskonnal, kuhu kuulusid ka Kail ja Han Hendrik Piho, polnud täna Falunis suusatamise MMil võistkondlikus kahevõistluses viimasest kohast pääsu. Eelviimase koha nimel pidas hüppevoorus viimaseks jäänud Eesti 4 x 5 km teatesõidus duelli Soomega. Avavahetuses püüdis Kail Piho 22 sekundit varem startinud soomlase kinni. „Jah, (eesmärk oli) Soome kindlasti kinni võtta ja Tšehhile oleks

Karikas viidi Narva jõe taha, oma poisid teised

Täna Võrus toimunud noorte jalgpallivõistluse Võru Helios Cup 2004. aastal sündinud poiste turniiril saavutas võõrustajate meeskond teise koha. Finaalis kaotati Ivangorodi meeskonnale DFK Parus 0:2. Alagrupi läbis FC Helios Võru kaotuseta: FC Helios Tartu punane meeskond ja Tallinna FC Flora alistati 3:2, Parusi II meeskond 1:0. Poolfinaalis said Võru poisid pärast väravateta lõppenud normaalaega penaltitega

Raido Ränkel ja Peeter Kümmel MMil
sprinditeates finaali ei pääsenud

Raido Ränkel ja Peeter Kümmel jäid täna suusatamise MMil Falunis meeste vabatehnikaga sõitud sprinditeate poolfinaalis seitsmendaks ja finaali ei pääsenud. Poolfinaali võitnud Itaaliale kaotas Eesti 23,39 sekundiga. Ränkel tunnistas, et viimases vahetuses läks tal raskeks. „Esimesed kaks vahetust oli päris okei. Tundus endale, et hakkab hea tunne tagasi tulema. Aga viimane vahetus tõi [rootslane Calle]