Võru Helios Cupil selgub veel kolm võitjat

Laste jalgpallivõistlusel Võru Helios Cup peetakse nädalavahetusel kolm viimast turniiri. Laupäeval, 28. veebruaril mängvad 2006. aastal sündinud poisid ning pühapöeval, 1. märtsil 2007. aastal ja 2008. aastal sündinud poisid. Mõlemal päeval algavad mängud Võru spordikeskuses kell 9.

Raido Ränkel MMil teasõidus rajale ei saanudki

Raido Ränkel täna suusatamise MMil Falunis meeste 4 x 10 km teatesõidus nahka märjaks ei saanudki, sest kolmandaks vahetuseks, kui ta rajale pidi minema, oli Eesti liidritelt juba ringiga sisse saanud ja pidi võistluse pooleli jätma. Eesti esimest kahte vahetust sõitsid Karel Tammjärv ja Aivar Rehemaa ning protokolli läks meeskonnale 16. koht. Maailmameistriks tuli Norra,

Jätka lugemist →

Võrkpalli rahvaliigas alles veel neli Võrumaa tiimi

Eesti võrkpalli rahvaliiga B-tugevusgrupi meeste play-offis alistas Eesti Pagar VK Tõrremäe 3:0 ja nüüd mängivad võrulased kaheksandikfinaalis Tallinna Wilsonsiga. Naiste turniiril võitis Lasva Otepää 3:1 ja pääses kaheksandikfinaali Võru valla vastu. C-tugevusgrupi meeste kaheksandikfinaalis oli SK Roosu mängudega 2:3 ja 3:0 üle Pärnu Guwaldast ning jõudis veerandfinaali, kus sai vastaseks Halinga valla meeskonna.

Urvaste korvpallimeeskond jätkab täiseduga

Võrumaa korvpallimeistrivõiastlustel võitis SK Urvaste eile võõrsil Antsla meeskonna 76:67 (44:30) ja jätkab turniiri täisedu, kuue võiduga. Urvaste meeskonna resultatiivseim oli 21 punktiga Eiko Roosimaa, Antslal 19 punktiga Merlis Niklus.