Sten-Jörgen Leis tuli Eesti noortemeistriks

Sten-Jörgen Leis (Võru spordikool/Andsumäe SK) tuli täna Tallinnas kuni kümneaastaste poiste Eesti meistriks kahevõistluses. Sama vanuseklassi tüdrukute võistlusel saavutasid Carena Roomets ja Stella Troska Läti tüdruku Alise Krasilščikova järel teise ja kolmanda koha. Teistes vanuseklassides võisteldi kahevõistluse noortesarja arvestuses. Kuni 14aastaste tüdrukute seas said kaksikvõidu Triinu Hausenberg ja Annemarii Bendi. Kuni kaheksa-aastastest tüdrukutest oli parim

Myllypuro edenes järgmisse ringi

Jüri Artemkini meeskond FC Myllypuro võitis täna Soome jalgpallikarikavõistluste kolmandas ringis teise Helsingi meeskonna FC Kontu 6:1. Artemkin alustas algkoosseisus ja mängis kogu kohtumise. Võitjate kasuks lõi kaks väravat narkokuriteo pärast aasta ja kaks kuud trellide taga veetnud ning aasta tagasi vabadusse pääsenud endine Eesti koondislane Oliver Konsa. Myllypuro järmiseks vastaseks on Keski-Uusimaa Pallokerhu.

Famila/Võru VK asus veerandfinaalseeriat juhtima

Famila/Võru VK saavutas täna Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalseeria avamängus koduplatsil 3:2 võidu Tallinna Ülikooli üle. Tasavägise esimese geimi kallutasid võrulannad lõpuks tulemusega 25:23 enda kasuks. Teises geimis pääsesid tallinlannad 16:10 juhtima ja hoidsid edu kuni 25:15 võiduni. Kolmas geim kulges seisuni 19:19 punkt-punkti mängus. Siis jäid võrulannad hätta Gerli Toomela serviga, pealinna naiskond teenis viis

Teatesõitudes võrulased medalivõiduni ei jõudnud

Täna Haanjas toimunud Eesti noorte meistrivõistluste teatesõitudes ei õnnestunud Võrumaa suusatajatel auatasustamispoodiumile pääseda. Kõige lähemal olid medalivõidule Võru suusaklubi M16 vanuseklassi poisid Andre Viitkin, Art-Kristjan Olesk ja Karel Nagel, kes jäid esimesena medalita. Pronks jäi neist siiski rohkem kui kahe ja poole minuti kaugusele. Esikoha võitis Nõmme spordiklubi meeskond. Sama vanuseklassi tüdrukute teatesõidus sai Võru

Rene Sulg võitis Soomes Baltic Sea Openi

Võru Rei judoka Rene Sulg (pildil) võitis täna Soomes Orimattilas Balti mere maade judoturniiril esikoha. U18 vanuseklassi kehakaalus kuni 73 kg maadelnud Rõuge noormees sai esikohamatšis jagu teisest Eesti judokast Aslanbek Puhmist. Teel finaali alistas Sulg esmalt Nikita Matvejevi Venemaalt ning seejärel soomlased Aake Kesälä ja Timo Heiskaneni. Kehakaalus kuni 81 kg tuli Alvar Mällo

Kail Piho ja Kristjan Ilves said 14. koha

Kail Piho sai täna koos Kristjan Ilvesega kahevõistluse MK-etapil Lahtis paarissprindis 14. koha. Hüppevooru järel võtsid eestlased 19 võistkonna seas sisse 15. koha. Piho hüppas 88,5 ja Ilves 99,5 meetrit, parimad hüpped teinud Norra II tiimile (Jan Schmid, Jarl Magnus Riiber) kaotati enne suusatamist 2.44-ga. Teatesõidu viimasel kilomeetril tõusis võistluse võitjaks Saksamaa I võistkond, kuhu

Raido Ränkel oli MK-etapil vabatehnikasprindis 66.

Murdmaasuusatamise MK-sarja etapil Soomes Lahtis sai Raido Ränkel täna vabatehnikasprindis 79 mehe seas 66. koha. Kvalifikatsiooni võitnud rootslasele Johan Edinile kaotas Ränkel 9,81 sekundiga. Veerandfinaali pääsust jäi tal puudu 4,4 sekundit. Eestlastest pääses edasi Peeter Kümmel, kes jagas kvalifikatsioonis 14.-15. kohta. Siim Sellis oli 40. Homme on meestel Lahtis kavas 15 km klassikadistants.