Osula kirjutas Urvastele tabelisse esimese nulli

Võrumaa korvpallimeistrivõistlustel sai esimese kaotuse SK Urvaste, kes jäi Sõmerpalus 32:85 (12:37) alla Osula meeskonnale. Osula vedas võidule 45 punkti visanud ja sealjuures neli kaugviset tabanud Fredi Parker. Urvaste parimatena viskasid Eiko Roosimaa ja Renee Kilter kumbki 7 punkti.

Lühirajavõistlus andis Timo Sillale kümnenda koha

Hispaanias toimunud orienteerumisvõistlus Trofeo Internacional Murcia Costa Cálida lõppes täna lühirajavõistlusega, kus Timo Sild sai kümnenda koha. Võitjaks tulnud prantslasele Frédéric Tranchand’ile kaotas ta ligi kolme minutiga. Naiste lühirajal sai Maiki Jäädmaa 37. koha.

Võrumaa suusatajate järelkasv jäi medalita

Eesti noorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel Haanjas olid täna kavas ühisstardiga vabatehnikasõidud. Võrumaa suusatajad medalivõiduni ei küündinud. Parima sõidu tegi võrulastest hoopis kahevõistleja Klaus-Mark Kolpakov, kes saavutas kuni 16aastaste poiste 6 km distantsil neljanda koha. Pronks jäi vaid 2,2 sekundi kaugusele. Karl-Anders Saarepuu (M14) ja Karoliine Kuus (M18) said kuuenda koha. Karl-Anders Saarepuu jõudis kuni 14aastaste poiste

Raido Ränkel jõudis Lahtis punktikohale külje alla

Raido Ränkel oli täna Lahti MK-etapil meeste 15 km klassikasõidus lähedal karjääri esimeste MK-sarja punktide teenimisele, sellest tal lõpuks puudu vaid 13,2 sekundit. Saavutatud 33. kohaga kordas Ränkel oma senist parimat tulemust MK-sarjas. Sama koha sai ta ka 2013. aasta lõpus, Tour de Ski raames Lenzerheides toimunud vabatehnikasprindis. 15 km klassikasõidus oli tema parimaks seni

Timo Sild saavutas Hispaanias teise koha

Timo Sild saavutas eile Hispaanias, Murcia lähistel Calasparras toimuval orienteerumisvõistlusel Trofeo Internacional Murcia Costa Cálida tavarajal teise koha. Võitjaks tulnud rootslasele David Anderssonile kaotas Sild 15 sekundiga. Õhtul toimunud sprindis, mis oli ka maailma edetabelivõistlus, sai Sild 18. koha. Esikoha võitis hispaanlane Antonio Martínez Pérez. Maiki Jäädmaa sai tavarajal 32. ja sprindis 35. koha. Täna

Rõuge Snaiprid jäid kahel korral kaotajaks

Spordiliidu Jõud jäähokimeistrivõistluste tugevuselt teises grupis kaotasid Rõuge Snaiprid eile Viljandis Äksi 39-le 0:6 ja HK Uudekülale 1:15 ning jäid nelja meeskonna turniiril viimaseks. Esikoha võitis Valga HK Lions.