Antsla sai seitsmenda, Enerel esimese võidu

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel jäid väljakuperemehed mõlemas tänases mängus kaotajaks. Kuldre kool kaotas Enerel ARTMLile 51:83 (37:40; Mihkel Oja 32 (6 kolmest) – Janar Meho 20) ja KK Rõuge Antslale 42:99 (21:52; Karl Reismann 9 – Gert Koch 30 (3)). Tabel (võidud ja kaotused) 1. SK Urvaste 7-1, 2. Antsla 7-2, 3. Osula 6-2, 4. Sangaste

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas
Balti liiga veerandfinaalis tiitlikaitsjale

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond jäi täna Kohilas Balti liiga veerandfinaalis tiitlikaitsjale Kohila VK-le 0:3 alla. Võrulannade vastupanu jätkus esimeses geimis seisuni 9:9, seejärel hakkasid võõrustajad tasapisi eest libisema ja lõpuks olid tablool Kohila naiskonna edunumbrid 25:16. Teises geimis oli viimaseks viigiseisuks 8:8, siis võttis Kohila 11 punkti järjest ja võitis geimi 25:13. Kolmas geim oli eelmistest

Rene Zahkna teeb homme MM-debüüdi

Võru laskesuusataja Rene Zahkna kinnitati Soomes Kontiolahtis toimuva laskesuusatamise MMi homseks meeste teatesõiduks Eesti nelikusse. „Anname Renele võimaluse debüütesinemise MMil ära teha. Kuna Martin Remmelga seis pole kiita, siis proovime kasutada puhanud olekus Rened. Võib-olla on tal sellist särtsu rohkem,” ütles Eesti koondise treener Janno Prants. Esimest kaht vahetust sõidavad Kauri Kõiv ja Kalev Ermits,

Margot Pähn: arvan, et Balti liiga finaalturniiril jõuavad esikolmikusse kolme riigi naiskonnad

Täna algab Kohilas ja Raplas võrkpalli naiste Balti liiga finaalturniir. Famila/Võru VK vastaseks veerandfinaalis on tiitlikaitsja Kohila VK. Volley.ee turniirieelsetele küsimustele vastab Võru naiskonna kapten ja nurgaründaja Margot Pähn. Kolmapäeval lõpetas Võru naiskond Eesti meistrivõistlustel veerandfinaalseeria Tallinna Ülikooli vastu. Kaotasite tasavägise seeria otsustava kohtumise 2:3. Mis sa arvad, kui palju võib allajäämine algaval Balti liiga

Tenniseklubi noolib kunagist Bauhofi kompleksi

Eesti Tennise Liidu ja Võru tenniseklubi VSOP esindajad külastasid eile Võru linnavalitsust, et tutvustada plaani Võrus Pikal tänaval tühjana seisva tööstushoone võimalikuks kasutusele võtmiseks tennisehallina. Hoones leiaksid koha ka lauatennise, squashi, sulgpalli ja aeroobika harrastajad. Koos linnavalitsuse esindajatega käidi kohapeal ka ruume vaatamas. Linnavalitsuse teatel selguvad võimalikud edasised arengud lähiajal. Kunagi Bauhofi kaubanduskeskuseks ehitatud ruume