Osula saavutas seitsmenda võidu

Võrumaa korvpallimeistrivõistlustel võitis Osula meeskond täna Sõmerpalus Enerel ARTMLi 76:46 (39:23; Fredi Parker 24 – Janar Meho 16). Osulal on nüüd tabelis seitse võitu ja kaks kaotust, Enerel ARTMLil üks võit ja seitse kaotust.

Võru spordikooli võrkpallipoisid tulid Tallinnas rahvusvahelisel noorteturniiril teiseks

Võru spordikooli U18 võrkpallimeeskond saavutas rahvusvahelisel noorte võrkpalliturniiril Tallinna Kevad 2015 teise koha. Võru poisid võitsid reedel alanud ja täna lõpule jõudnud turniiril Orava/Räpina 3:0, VK Täht Tallinna 3:0 ja SK Tatsi 2:1. Esikoha võitnud Pärnule kaotati 0:3 ja kolmanda koha saanud Riiale 1:2. Võru võistkonna parimaks mängijaks oli Albert Hurt. Marko Meti ja Aksel

Raido Ränkel sai Jaak Mae võistlusel viienda koha

Raido Ränkel sai täna Albu vallas Valgehobusemäel toimunud Jaak Mae karikavõistlustel suusatamises meeste 15 km klassikasõidus viienda koha. Võitjaks tulnud Kasahstani suusatajale Aleksei Poltoraninile kaotas Ränkel poolteise minutiga. Veel edestasid teda soomlane Anssi Pentsinen ning Aivar Rehemaa ja Peeter Kümmel.

Famila/Võru VK pidi naiste võrkpalli Balti liiga finaalturniiril leppima viimase kohaga

Famila/Võru VK jäi naiste võrkpalli Balti liiga finaalturniiril viimaseks, tänases 7.-8. koha mängus kaotati Raplas RSU/MVSile 2:3. Eelmisel aastal olid võrulannad Balti liigas kuuendad. Tänase kohtumise esimeses geimis läks Võru naiskond 5:3 ette, aga siis ei saadud enam lätlannade servi kätte, mäng lagunes ja vastu tuli võtta 9:25 kaotus. Mitu vahetust teinud võrulannad said teises

Võrumaa laskesuusatajad võitsid kaks esikohta

Värska Originaal noortesarjas sõideti täna Otepääl hooaja viimane etapp, Võrumaa laskesuusatajatest võitsid esikoha Tarvi Sikk ja Joosep Perv. Tarvi Sikk (Vastseliina SK) saavutas esikoha M21 vanuseklassi 12,5 km distantsil. Joosep Perv oli kiireim kuni 15aastaste poiste 6 km distantsil. Võru spordikooli poistele selles vanuseklassis kaksikvõidu kindlustanud Taavi Tamme edestas ta 51 sekundiga. Hanna Moor (Vastseliina

Myllypuro langes Soomes karikakonkurentsist

Soome jalgpallikarikavõistlustel kaotas Jüri Artemkini meeskond FC Myllypuro eile lisaajal 0:1 Keski-Uusimaa Pallokerhole ja langes edasisest konkurentsit välja. Myllypuro mängis alates esimese poolaja lõpust kümnekesi. Kogu kohtumise mänginud Artemkin sai kuus minutit enne normaalaja lõppu kollase kaardi.