Võru spordikooli U14 võrkpallipoisid saavutasid Rakvere Karika kokkuvõttes teise koha

Võru spordikooli U14 meeskond saavutas võrkpallisarja Rakvere Karikas kokkuvõttes Selver Tallinna järel ja Pärnu VK/SK ees teise koha. Kavas oli viis etappi. Võru võistkonnas mängisid hooaja jooksul Henrich Tuvik, Ott Piirisild, Sebastian Johanson, Martin Pekka, Markus Peetrisoo, Ingmar Kallas, Kristjan Peterson ja Franco Taaber. Kääpa poisid (Randel Päästel, Markus Ojaveer, Marcus Jäger, Sander Tähe) jäid

Jan Jakobson kvalifikatsioonist edasi ei saanud

Jan Jakobsonil (Kawasaki) sai nädalavahetusel Gemertis toimunud Hollandi lahtiste motokrossi meistrivõistluste esimesel etapil MX2-klassi kvalifikatsioonis 44. koha ja finaalsõitudesse ei pääsenud. Hollandi meistrivõistlused jätkuvad 29. märtsil Halle krossirajal.