FC Tannem alistas kontrollmängus Valga Warriori

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga mängudeks valmistuv Vastseliina FC Tannem pidas täna Valgas kontrollmängu sealse FC Warrioriga ja võitis 6:3. Sander Pild lõi Võrumaa meeskonna kasuks kaks väravat, ühe tabamuse said kirja Erki Alliksoo, Raul Juur, Henri Ojaperv ja Kristjan Kikkas. „Meie jaoks oli tegemist sel aastal esimese üle platsi mänguga ja mängupildiga võis rahule jääda,”

Vastseliina hokipoisid mängisid Tartus

Vastseliina gümnaasiumi meeskonnad osalesid kolmes vanuseklassis Tartu koolinoorte meistrivõistlustel jäähokis Lõunakeskuse karikale. Kõige paremini käks 7.-9. klassi poistel, kes saavutasid viie võistkonna konkurentsis kolmanda koha. 4.-6. ja 1.-3. klasside turniiril sadi neljas kohta. Vastseliina hokipoisse juhendab Taavi Tuvike, kes on ka hiljuti asutatud Vastseliina Hokiklubi juht.

Parksepa SK/Võru võitis võõrsil Antslat

Võrumaa korvpallimeistrivõistluste eelmise hooaja finalistide eilses mängus alistas Parksepa SK/Võru võõrsil Antsla 73:64 (47:28). Tiitlikaitsja vedas võidule Tanel Kimask, kes viskas 35 punkti ja tabas selajuures neli kaugviset. Antsla meeskonna parim oli 22 punktiga Gert Koch. Tabel (võidud ja kaotused) 1. SK Urvaste 10-1, 2. Osula 9-2, 3. Antsla 8-3, 4. Parksepa SK/Võru 8-4, 5.

Kolm kooli pääses teatevõistlussarja finaali

Kolm Võrumaa kooli pääses 2.-5. klasside teatevõistlussarja „Tähelepanu, start!” tänavusele üleriigilisele finaalvõistlusele Parksepa keskkool sai üleeile Paides väikeste koolide (2.-5. klassis kuni 96 õpilast) poolfinaalis neljanda ja Rõuge põhikool seitsmenda koha. Suured koolid võistlesid eile Viljandis, kus Võru Kreutzwaldi gümnaasium tuli seitsmendaks.