Võru JK 300. liigamäng tõi kaotuse

Võru JK jalgpallimeeskond pidas täna Tallinnas oma ajaloo 300. liigamängu ja pidi selles Tabasalu JK Charmale 2:3 (0:2) alla vanduma. „Charma oli tänases mängus ründavam pool ja neil tekkis ohtralt ohtlikke momente, ise proovisime kontratega vastaste väravani jõuda,” rääkis Võru JK eestvedaja Reijo Künnapuu. Poolaja keskel said vastased karistuslöögi ja toimetasid palli kasti, kus Charma

Põhiturniiri liider võttis järjekordse võidu

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel alistas põhiturniiri liider SK Urvaste täna Kuldres Sangaste 101:87 (57:34; Renee Kilter 24 – Janar Jeest 24). Kaks mängu peeti Sõmerpalus. Esimeses võitis Enerel ARTML Kuldre kooli 54:53 (27:29; Rainis Toom 12 – Mihkel Oja 29 (4 kolmest)) ja teises Osula KK Rõuge 79:45 (35:18; Fredi Parker 39 (4) – Bertti Abel

Võrumaal peeti orienteerumishooaja avavõistlus

Orienteerujad avasid uue hooaja sel nädalavahetusel Sõmerpalu vallas Linnamäel, kus Laura Joonas saavutas eilse Karjalaskevõistluse ja tänase lihavõtte lühiraja kokkuvõttes kolmanda ning Marianne Haug (mõlemad OK Võru) neljanda koha. Kiireim naine oli mõlemal päeval Annika Rihma, kes kahe võistluse kokkuvõttes edestas 34 sekundiga soomlannat Sanni Kivelät. Joonas jäi võitjast maha 7.18 ja Haug 9.05-ga. Meeste

Laura Joonas võitis sprindikarikasarja avaetapi

Laura Joonas (OK Võru) võitis eile õhtul Võrus tänavuse orienteerumisjooksu Eesti sprindikarikasarja esimese etapi. Öisel jõuproovil Kubija hotell-loodusspaa auhindadele oli Joonase edu 2,2 km pikkusel distantsil klubikaaslase Marianne Haugi ees 15 sekundit. Kolmanda koha saanud Madli-Johanna Maidla (OK Kobras) kaotas võitjale 55 sekundiga ja neljandaks jäänud Maiki Jäädmaa (OK Võru) juba rohkem kui kahe minutiga.