Võru jalgpallurite heitlus Piraajaga lõppes viigiga

Võru JK tegi täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas võõrsil 1:1 (0:1) viigi Tallinna JK Piraajaga. Võiduta jäämine tekitas Võru jalgpallluritele väikese pettumuse, sest kogu mängu jooksul oldi ründavamks pooleks, samas kui vastastel oli vaid paar poolikut võimalust. „Esimesel poolajal lõi Kert Joakit täiesti määrustepärase värava, aga vilistati olematu suluseis. Poolaja viimasel sekundil anti vastastele olematu

Rene Zahkna, Henri Treial ja Marko Kilp
valiti Eesti Olümpiakomitee järelkasvutiimi

Tartus Ahhaa teaduskeskuses esitleti täna Eesti Olümpiakomitee (EOK) järelkasvutiimi, kuhu Võrumaalt pärit sportlastest kuuluvad laskesuusataja Rene Zahkna ja võrkpallur Henri Treial, aga ka Võru suusaklubi esindav murdmaasuusataja Marko Kilp. EOK presidendi Neinar Seli sõnul on noorte talentide toetamine ja märkamine olulised nii sportlasele endale, aga ka meie rahvale ja riigile. „Nemad peaksid ühel päeval praegustelt

Eesti naiste korvpallikoondise kandidaatide seas on kaks Parksepa SK/Võru kasvandikku

Tänavu sügisel EMi valikturniiril osaleva Eesti korvpallinaiskonna peatreener Jaanus Levkoi tegi teatavaks koondise kandidaadid, kelle hulka kuuluvad ka Parksepa SK/Võru kasvandikud Liisi Sokman ja Kerttu Jallai. Peagi Tallinna Ülikooli naiskonnas Eesti meistrivõistluste finaalseeriat alustav Jallai on 16 B-koondise kandidaadi nimekirjas. B-koondisel seisavad mai keskel ees mängud Rootsi juunioride koondisega ja kuu aega hiljem Põhjamaade meistrivõistlused

Algavad Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistlused

Homme algavad tänavused Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistlused, võitja selgub 9. mail. Meistrivõistlustel osaleb kaheksa meeskonda, kes jagatud kahte alagruppi. I alagrupis mängivad tiitlikaitsja Rantipol, Eesti Pagar (eelmisel aastal 4.), Võru spordikool (5.) ja Varstu (–) ning II alagrupis Lasva vald (2.), SK Urvaste (3.), Rõuge (8.) ja SK Roosu (9.). Alagrupimängud peetakse Võru Kreutzwaldi tänava spordihoones