Tanel Leok teenis Itaalias ühe MM-punkti

Sel hooajal esmakordselt motokrossi MM-etapil võistelnud Tanel Leok (Kawasaki) sai täna Itaalias Pietramuratas Trentino GP-l MX1-klassis 23. koha ja ühe MM-punkti. Eile kvalifikatsioonis 18. koha saanud Võrumaa motomees tänase esimese võistlussõidu katkestas. Avaringilt tuli ta kolmanda kümne keskel, suutis siis kümnekonna ringiga 20. kohale tõusta, aga seejärel tuli kukkumine, Leok ei saanud pikalt tsiklit tööle

Tamar Nassar tuli Pärnu VK-ga Eesti meistriks

Eesti meeste võrkpallimeistriks tuli 11aastase vaheaja järel Pärnu VK meeskond, kus mängis ka Lasva vallast pärit temporündaja Tamar Nassar (pildil). Pärnu võitis finaalseeria mängudega 4:1 (3:0, 0:3, 3:1, 3:1, 3:0) Bigbank Tartu. Viiendat hooaega Pärnu meeskonnas mänginud 30aastane Nassar tõi oma tiimile finaalseeria viies mängus kokku 35 punkti (+25). Pärnu meeskonna peatreener on Võrust pärit

Karel Kutsar jäi MM-etapil punktideta

Karel Kutsaril ei õnnestunud täna motokrossi MX2-klassi MM-etapil Itaalias Pietramuratas punktikohale jõuda. Mõlemad sõidud lõpetas KTMi tsiklil kihutav Võrumaa noormees kolmandas kümnes. „Laupäeval sõitsin ajasõidus välja 30. koha, mis ei olnud üldse hea tulemus, start ei olnud kõige parem ja ei saanud sõidus ka head rütmi. Täna oli enesetunne juba parem, mida oli näha ka

Navi Vutiselts kaotas FC Otepääle

Navi Vutiseltsi jalgpallimeeskond kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas Valgas FC Otepääle 2:4 (1:1). Navi avas 8. minutil Karl Martin Saare löögist skoori, peagi Otepää meeskond viigistas. Võrumaa jalgpalluritel oli küll võimalusi taas juhtima minna, aga otepäälaste hästi tegustenud väravavahti üle mängida ei suudetud. Teine poolaeg algas võrdselt, aga veerandtunnise mängu järel lõi Otepää väikese

Fauna põrutas Tannemile viis vastuseta kolli

Vastseliina FC Tannem pidi täna Tartus peetud Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga mängus Tartu Ülikool Faunaga vastu võtma 0:5 (0:2) kaotuse. Võrumaa meeskond jäi juba esimese poolaja keskel 0:2 kaotusseisu ning teisel poolajal kõmmutasid faunakad veel kolm väravat. Järgmisel laupäeval mängib FC Tannem Põlvas FC Tartuga. Hetk FC Tannemi (mustas) ja TÜ Fauna mängust, Vastseliina meestest

Kaks poolfinalisti neljast on selgunud

Võrumaa meeste võrkapallimeistrivõistlustel selgusid täna esimesed kaks poolfinalisti – Rantipol ja Võru spordikool. Tiitlikaitsja Rantipol alistas Eesti Pagari 3:0 (14, 21, 21) ning lõpetas I alagrupi mängud täisedu kolme võiduga. Teise koha selles alagrupis sai Võru spordikool, kes võitis Eesti Pagari 3:2. Spordikooli meeskond kaotas küll küll kaks esimest geimi 24:26 ja 21:25, aga võitis

Martin Leok võidutses Pärnu Offroadil

Pärnumaal Potsepa karjääris täna toimunud Eesti kestvuskrossi meistrivõistluste teisel etapil võitis soolotsiklite sõidu Martin Leok, kellele kuulus ka E2-klassi esikoht. Kahetunnise sõidu lõpus edestas Leok Jüri Triisat kahe ja poole ning soomlast Toni Paakkineni kolme ja poole minutiga. E3-klassis tõid Sõmerpalu motoklubile kaksivõidu Elary Talu ja Priit Palatu. Nauste arvestuses oli Kris Jalas teine. Reio