Lauri Sild võidutses Lätis, Timo Sild Soomes

Eesti parimad meesorienteerujad, vennad Lauri ja Timo Sild näitasid möödunud nädalavahetuse võistlustel Lätis ja Soomes head kiirust ning said kirja hooaja esimesed võidud.   Lauri Sild saavutas Riia karikavõistlustel kahe päeva kokkuvõttes esikoha, edestades viitstardiga võistlusel kolme sekundiga 2013. aasta lühiraja maailmameistrit Leonid Novikovi (Venemaa). Võidu tõi lõpuspurt. „Sain enne viimast kontrollpunkti väikese edu sisse,

HRK ratturitele TRC avaetapil kolm poodiumikohta

Haanja rattaklubi ratturid tõusid eile Vokas toimunud mägirattasarja Team Rattapood Cupi tänavusel esimesel etapil mitmel korral poodiumile. Naiste arvestuses võitis esikoha Mari-Liis Mõttus, olles ühtlasi ainuke naine, kes üldarvestuses esimesena lõpetanud Margus Sirvelilt ringi sisse ei saanud. Alar Reiska oli parim Seenior 3 vanuseklassis ja Tarmo Mõttus saavutas Seenior 2 vanuseklassis teise koha. „Esimese võistlusega

FC Helios Võru poistele võit ja kaotus

FC Helios Võru jalgpallipoisid pidasid eelmise nädala lõpus Eesti noorte meistrivõistlustel kaks mängu: C2-klassi esiliigas kaotati Tallinnas JK Legionile 0:3, D1-klassis võideti võõrsil Viljandi Tulevik 1:0.

Karksi-Nuia rattaralli oli HRK meestest
16. kohaga parim Viljar Kuljus

Laupäeval toimunud Karksi-Nuia rattarallil, mis oli Eesti Rahva velotuuri sarja esimene etapp, Haanja rattaklubi ratturid paremate hulka ei pääsenud. Parimana sai Viljar Kuljus 69 km pikkuse põhisõidu ja 2,8 km pikkuse proloogi kokkuvõttes 16. koha. „Mõnel korral jooksikute püüdmisega aktiivselt tegutsenud Viljar Kuljus ja Sven Liivamägi pidid ühel hetkel tunnistama, et väike grupp kaob ikkagi

Ruusmäel maadlesid noored judokad

Laste judovõistluse Lootuste Shiai kolmandal etapil Ruusmäel võitsid kaalude järjekorras esikoha Marcel Morel (Ruusmäe), Rasmus Pajusaar, Robert Maximilian Toomsalu (mõl Võru), Keita Dobroljubova, Martins Livs, Raitis Cavars, Rolands Kazacenoks, Julia Kuznetcova (kõik Aluksne), Aale Kuks (Lüllemäe),  Roberts Purs (Aluksne), Kristjan Lüüs (Ruusmäe), Norberts Cerbikovs (Aluksne) ja Kaur Kõva (Rõuge).

Aigar Leok on enduro MM-sarjas kolmandal kohal

Aigar Leok vahetas Tšiilis enduro MMi etapil E3-klassi üleeilse viienda koha eile teise vastu ja on sarja kokkuvõttes kolmandal positsioonil. Esimese võidu E3-klassis võttis soomlane Matti Seistola (Sherco), TMi tsikliga kihutav Leok kaotas talle 32 sekundiga. Kolmandaks tulnud endurosarja hispaanlasest uustulnuk Jonathan Barragan (Gas Gas) jäi Leokist omakorra maha 17,7 sekundit. Järgnesid kaks prantslast, laupäevase

Põhiturniir lõppes kahe loobumiskaotusega, medalimängud peetakse laupäeval Puigal

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistluste põhiturniir lõppes kahjuks kahe loobumiskaotusega: Enerel ARTML sai eile tabelisse 20:0 võidu Antsla ja Osula Sangaste üle. Kohamängud peetakse eeloleval laupäeval Puigal. Mängud algavad kell 10 7.-8. koha mänguga Enerel ARTMLi ja Kuldre kooli vahel, kell 11.30 selgitavad 5.-6. koha Sangaste ja KK Rõuge. Kell 13 on kavas esikohamäng, kus vastamisi lähevad