Võru JK pääses kindlalt karikasarja järgmisse ringi

Ainsa Võrumaa jalgpallimeeskonnana Eesti väikeste karikavõistluste avaringis mängima pidanud Võru JK ületas esimese takistuse paraja varuga – III liiga meeskond SK Tääksi alistati täna Viljandis 7:2 (2:1). Võrulaste algus oli konarlik, söödumangu käima ei saadud ja võimalused jäid realiseerimata. Veelgi hullem, Võru meeskonna kaitseliini eksimusest õnnestus Tääksil skoor avada – vastaste mängija pääses Võru väravavahi

Astrid Erik mängis kahes Eesti U18 mängus

Täna lõppes Tallinnas U18 vanuseklassi neidude UEFA sõprusturniir jalgpallis, kus Eesti koondises mängis ka FC Helios Võru tüdruk Astrid Erik. Kolmest mängust käis ta platsil kahes: pühapäeval mängis kõik 80 minutit, kui Eesti kaotas Leedule 0:3, ning täna sekkus 1:2 kaotatud mängus Ukrainaga vahetusest 65. minutil. Turniiri võitis täiseduga Portugal.

Esikoha võitsid Parksepa kooli korvpallipoisid

Võrumaa kuni 7. klasside korvpallimeistriks tuli Parksepa keskkooli meeskond, kuhu kuulusid Magnus Runtal, Tarvi Läll, Gregor Reinberg, Rainer Tamm, Joosep Koido, Markus Post, Omar Kaiv, Egert Suvi ja Phil-Benjamin Paju. Poiste juhendaja on Kalev Palo. Teise koha saavutas täna Võru spordikeskuses toimunud turniiril Kuldre kool ja kolmanda koha Puiga põhikool. Parksepa keskkooli meeskond. Foto: Võrumaa

Võru U16 vollepoisid pääsesid finaalturniirile

Võru spordikooli U16 vanuseklassi võrkpallipoisid saavutasid nädalavahetusel Tartus toimunud Eesti noorte meistrivõistluste tsooniturniiril Tallinna VK Tähe järel teise koha ja lunastasid endale sellega pääsme kaheksa parema meeskonna finaalturniirile. Võru poiste selja taha jäid Premium 7/Salva Tartu ja Kohila VK.

Marianna Bogdanova surus üles 80kilose kangi

Laupäeval Kundas peetud Eesti meistrivõistlustel lamades surimises oli kuni 57 kilo kaaluvatest naistest parim Võrumaalt pärit Marianna Bogdanova, kes sai üles 80 kg kaaluva kangi. Tulemus kordab tema enda nimel olevat Eesti rekordit. Naiste absoluutarvestuses kuulus Bogdanovale kolmas koht.