Ümber Vaskna järve jooksu võitis Anti Puustus

Viiendat korda toimuva Võrumaa pikamaajooksusarja esimeseks etapiks olnud ümber Vaskna järve jooksu võitis Anti Puustus. Ligi seitsme ja poole kilomeetri pikkuse raja läbimiseks kulus mullu selles sarjas kokkuvõttes kolmandaks tulnud Tartumaa jooksumehel täna aega 24.30,5. Teiseks tulnud tartlane Mart Andresson kaotas talle 1.08,8-ga ja kolmanda koha saanud võrulane Raido Ränkel 1.34,2-ga. Ülejäänud kolm esikuuikukohta jagasid

Kaimar Puusepp võitis amatööride MMil pronksi

Võrust pärit maletaja Kaimar Puusepp (38) võitis eile Kreekas lõppenud amatööride MMil pronksmedali. Maailmameistriks krooniti türklane Mire Deniz Dogan, kes kogus üheksast partiist kaheksa punkti. Hõbeda võitnud alles 13aastane Küprose maletaja Konstantinos Michaelides ja Puusepp said kirja seitse punkti. Puusepp teenis lisaks pronksmedalile 600 eurot auhinnaraha ja priipääsme 2016. aasta Euroopa meistrivõistlustele. Turniiril osales 116