Suusaliit tunnustas hooaja tublimaid

Eesti suusaliit lõpetas täna hooaja ja tegi teatavaks parimad sportlased. Hooaja parimaks tunnistati ka mitu Võrumaa sportlast. Täiskasvanute seas tunnistati parimaks kahevõistlejaks Kail Piho ning parimateks suusahüppajateks Martti Nõmme ja Sandra Sillaste. Tüdrukutest pälvis parima suusahüppaja au Annemarii Bendi. Aasta tegija tiitliga austati Võru noorte kahevõistlejate ja suusahüppajate treenerit Olev Rootsi. Kail Piho saab Eesti

Famila/Võru VK-le Eesti meistrivõistluste 5. koht

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond lõpetas tänavused Eesti meistrivõistlused viienda kohaga. Audentese SG/Noortekoondis alistati mõlemas 5.-6. koha mängus. Kui esimese mängu võitsid võrulannad nädal tagasi kodus 3:1, siis täna Tallinnas vastastele ühtegi geimi ei loovutatud. Audentese naiskond sai geimides vastavalt 12, 21 ja 21 punkti. Võru naiskonna parimana teenis Margot Pähn 19 (+16) punkti. Heleene Hollas lisas

Eelvaade: tulevikule mõtlev FC Helios Võru arendab veteranidele toetudes noori mängijaid

FC Helios Võru jalgpallimeeskond alustab ülehomme oma teist IV liiga hooaega. Tulemuste poolest kõrget eesmärki ei seata ja nagu mullugi peetakse tähtsamaks noorte mängijate arengut. Eesti meistrivõistlustel debüteeris FC Helios Võru eelmisel aastal ja IV liiga mängudes kuigivõrd ei säranud. Küll suudeti end kokku võtta väikestel karikavõistlustel, kus jõuti koguni poolfinaali. Klubi tegevjuhi Jaanus Vislapuu

Medaleid ka Võrumaa indiacamängijatele

Läinud nädalavahetusel selgusid Tartus Eesti meistrid indiacas. Põlva võistkondades võitsid pärast aastast vaheaega medaleid ka Võrumaa sportlased. Teiseks tulnud Põlva Elioni SK naiskonnas mängisid Annika Timpka, Kaili Klaas. Põlva naiskond võitis poolfinaalis Tartu Ülenurme gümnaasiumi 3:2, aga finaalis kaotas Tartu Elioni SK-le. Meeste turniiril Tartu Elioni SK ja Tallinna IK järel kolmandaks tulnud Põlva meeskonda

Palju õnne! Toivo Laev 70

Täna, 23. aprill saab 70aaastaseks Võrust pärit suusahüppaja Toivo Laev. Suusahüppetreeninguil hakkas ta käima 1953. aastal Võru spordikoolis Jaan Kaarna rühmas. Hiljem olid tema treenerid Jõu koondises Uno Orunuk ning Eesti koondises (1962–1974) Uno Kajak, Aleksi Ilves ja Raimond Mürk. Aastatel 1964–1972 võitis ta Eesti meistrivõistlustel neli kulda, ühe hõbeda ja ühe pronksi ning tuli