FC Tannem teenis III liigas esimese punkti

Vastseliina FC Tannem avas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas punktiarve, kui viigistas täna Põlvas FC Tartuga 1:1. Kohtumise esimene poolaeg lõppes väravateta. Teise poolaja alguses läksid tartlased juhtima, aga 73. minutil seadis Artur Paloki löödud värav jalule viigi. Järgmise liigamängu peab FC Tannem kahe nädala pärast. III liiga lõunatsooni tabel 1. Tartu FC Santos II 9

Navi Vutiselts alistas EMÜ SK 3:0

Navi Vutiselts alistas tänases Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni mängus koduväljakul Väimelas EMÜ SK 3:0. Navi vutimeeste pingutusi kroonis esimene edu kohtumise 32. minutil, kui skoori avas Tamriko Õkva. Pool aust läheb Eleri Jürisaarele, kes vastaste kaitsjad kiirusega üle mängis ja värava alt Õkvale nii hea söödu andis, et viimasel polnud palli väravasse toimetamisega mingeid

Võrumaa korvpallikulla viis koju Osula meeskond

Võrumaa korvpallimeistriks tuli esmakordselt Osula meeskond, kes tänases esikohamängus alistas põhiturniiri võitja SK Urvaste 78:61. Osula korvpallurid kaotasid küll kullamängu esimese poolaja 33:37, aga kohtumise teiseks poolajaks jätkus neil rohkem jõudu. Kolmanda veerandaja lõpuks asus Osula kaheksa punktiga juhtima ja lõpuks kasvatati vahet veelgi. Võitjate resultatiivsemad olid 21 punktiga Veiko Maidla ja Fredi Parker, neist

Lisaminutitel löödud värav päästis Võru JK-le Väimela „kartulipõllul” viigipunkti

Võru JK viigistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas Kuusalu JK Rajaga 1:1 (0:1). Viigipunkti päästis võrulastele Väimelas peetud kohtumises Arsen Katšmazovi lisaminutitel löödud värav. Võru meeskonna eestvedaja Reijo Künnapuu oli pärast mängu silmnähtavalt pettunud. „Oleks tahtnud kodus ikkagi võita,” lausus ta. „Positiivne oli, et suutsime raskest seisust välja tulla ja värava lüüa, aga kahjuks pole

Võru C-klassi judokatele kuld ja pronks

Täna Rakveres peetud Eesti C-klassi judomeistrivõistlustel võitsid Võru Rei judokad kulla ja pronksi. Kuni 46 kilo kaaluvate poiste konkurentsis tuli omaealiste Eesti meistriks Ivo Ri Reijo Mägiste (pildil). Ta alistas neli vastast, finaalis Nikolai Riekstinsi (Budolinn). Pronksi teenis kehakaalus kuni 34 kg Richard Lepp, kes ainsa kaotuse sai poolfinaalis, kus jäi alla hilisemale võitjale Rene

FC Helios Võru alustas IV liiga mänge võiduga

FC Helios Võru jalgpallimeeskond teenis hooaja esimeses IV liiga mängus kohe võidu, kui alistas täna Tartus JK Tammeka II meeskonna 2:0 (1:0). „Hea algus, olen rahul,” lausus Võru meeskonna peatreener Vjatšeslav Vassilenko. Tema sõnul oli mäng noorte tartlastega küllaltki raske. „Proovisime oma mängu käima panna, vahepeal õnnestus, vahepeal mitte,” rääkis Vassilenko. „Mängisime 4-4-2, kahe ründajaga,