Jüri Artemkin mängis amatööride MMil Soome eest

Võrust pärit, viimastel aastatel Soomes mänginud jalgpallur Jüri Artemkin kuulus meeskonda FT Punakone, mis pärast kohaliku valikturniiri võitmist esindas Soomet eelmisel nädalal Araabia Ühendermiraatides Dubais toimunud amatöörmängijate viis-viie-vastu minijalgpalli MMil (F5WC). Soome võitis alagrupis Jordaania 7:0 ja Iirimaa 5:3 ning ehkki kaotas Alžeeriale kaotati 1:5, pääseti 24 parema hulka play-offi, kus avaringis kaotati 0:5 Hispaaniale.

Võrumaa võrkpallimeistrivõistlustel
lõppesid alagrupimängud

Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistluste viimases alagrupimängus võitis Lasva vald eile SK Urvaste 3:1 (21, 28, -19, 22) ja kindlustas endale selega II alagrupis esikoha. 3. mail Võrus Kreutzwaldi tänava võimlas peetavates poolfinaalides lähevad kell 14 vastamisi tiitlikaitsja Rantipol ja SK Urvaste ning kell 15.30 Lasva vald ja Võru spordikool. Tabelid. I alagrupp 1. Rantipol 9 punkti

Tauno Tamm jagas EMil 62.-70. kohta

Tauno Tamm võistles nädalavahetusel Itaalias Folignos compak sportingu EMil, kus jäi 376 võistleja seas jagama 62.-70. kohta. 200st märgist tabas Mõniste valla laskur 185. Kaupo Kindsigo tabas 171 märki ja jagas 191.-203. kohta. Euroopa meistriks tuli Ajal Makarov (Venemaa), kes eksis vaid ühel lasul. Võistkondlikult sai Eesti trio, kuhu peale Tamme ja Kindsigo kuulus veel

Viljar Kannimäe sai Kõlleste rattamaratonil 5. koha

Viljar Kannimäe saavutas laupäeval Põlvamaal toimunud Kõlleste rattamaratonil viienda koha, võitjaks tulnud Caspar Austale kaotas ta 50 km pikkuse sõidu lõpus vaid nelja sekundiga. Üldjärjestuses 26. kohaga lõpetas sõidu Robi Niit, kellele U23 vanuseklassis kuulus teine koht. Nii Kannimäe kui ka Niit sõidavad sel hooajal Opel Thule ProTeam meeskonnas. M50+ vanuseklassis saavutas teise koha Alar

Jan Jakobson oli Läti meistrisarja etapil seitsmes

Jan Jakobson sai eile Aizpute krossirajal toimunud Läti motokrossimeistrivõistluste avaetapil MX2-klassis kahe sõidu kokkuvõttes seitsmenda koha. Esikoha võitis MX2-klassis Indrek Mägi, esikolmikusse jõudsid veel lätlased Davis Livs ja Vairis Aleksejevs. Läti meistrivõistlused jätkuvad juunis Dobeles.