Võru kaotas linnade karikal Kuressaarele 0:3

Kuressaares toimuval linnade karikaturniiril võrkpallis kaotas Võru meeskond täna poolfinaalis võõrustajate esindusele 0:3. Heas hoos väljakuperemehed loovutasid esimeses kahes geimis võrulastele vaid vastavalt 13 ja 14 punkti. Kolmandas geimis jäi saarlastel mitu põhimeest pingile, aga Võru kaotas ikkagi 22:25. Teises poolfinaalis võitis Pärnu Rakvere 3:0.

Karel Kutsar ja Kevin Kaurson võitsid esikoha

Karel Kutsar võitis täna Rosma krossirajal toimunud ja Top 200 karikasarja etapiks olnud motokrossil Põlva Kevad MX A-klassis esikoha, Timmo Mõts oli 13. MX D-klassis oli parim Kevin Kaurson. Quadidel oli Rene Tarend viies. Kevin Kaurson tuli MX D-klassi võitjaks. Foto: Käthrin Kaurson

Ivar Ivanov oli ümber Viljandi järve jooksul 8.

Ivar Ivanov sai täna toimunud 86. ümber Viljandi järve jooksul kaheksanda koha, Eesti krossijooksu meistrivõistluste arvestuses oli ta kuues. 12 km pikkuse jooksu võitis ajaga 36.14 Roman Fosti. Teiseks tulnud Keenia jooksja Ibrahim Mukunga Wachira kaotas talle 17 sekundiga ning kolmanda koha saanud Sergei Tšerepannikov 1.43ga. Ivanov jõudis finišisse 2.41 võitjast hiljem.

Võru spordikooli U14 võrkpallitüdrukud pääsesid kahe võistkonnaga kodusele finaalturniirile

Mai lõpus Võrus toimuvale U14 vanuseklassi Eesti minivõrkpalli meistrivõistluste finaalturniirile pääses kaks Võru spordikooli naiskonda. Lõuna regiooni võistlused lõppes eile Tartus toimunud iga-aastase Tartu Vapi turniiriga, kus Võru spordikooli I võistkond saavutas teise koha. Tasavägises esikohamatšis kaotasid Võru tüdrukud Premium7/Salva Tartule 1:2. Võru võistkonnas mängisid Laura Kaur, Linda Koreinik, Lisette Mokrik, Helena Värton, Salme Adeele