Väimela kaotas rahvaliigas Pedajamäele

Väimela jalgpallimeeskond alustas rahvaliiga B tasandi mänge täna 4:6 (0:4) kaotusega Otepää meeskonnale JK Pedajamäele. Rõuge väiksel kunstmuruplatsil peetud kohtumises jäi Väimela teise poolaja algul juba 0:5 kaotusseisu, aga lõi siis ise neli väravat järjest ja tuli mängu tagasi. Lõpus otsiti ka viigiväravat, aga viis minutit enne lõppu said tabamuse kirja hoopis vastased. Väimela väravatest

Navi Vutiselts röövis Lootoselt Põlvas punkti

Navi Vutiselts viigistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas Põlvas sealse FC Lootosega 1:1. Seni oli kõik kahe meeskonna Põlvas peetud mängud võitnud Lootos. Navi kaotas esimese poolaja 0:1. Teisel poolajal päästis Tamriko Õkva realiseeritud penalti Võrumaa meeskonnale viigipunkti. „Selle viigipunkti võitlesime kogu võistkonnaga välja. Kõik näitasid visa võitlust ja kohati head söödumängu,” ütles Navi Vutiseltsi

Võru JK sundis Legioni alistuma

Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas võitis Võru JK täna Tallinnas JK Legioni 4:1 (0:1) ja tõusis ida-põhjatsoonis tabeli keskele. Esimese poolaja kaotas Võru meeskond 0:1. „Söödumäng kuni vastaste trahvikastini toimis, aga löögini jõudsime vaid paaril korral. Legioni värav sündis pärast seda kui meie väravavaht Taavi Sarapuu ei saanud kasti löödud pikka palli kontrolli alla, vastane sai

SK Roosu pudenes väikesest karikasarjast

SK Roosu jalgpallimeeskond kaotas täna Eesti väikeste karikavõistluste 1/32-finaalis võõrsil Maardu FC Starbunkeri II meeskonnale 0:7 (0:5) ja langes edasisest konkurentsist välja. Roosu lasi juba esimesel poolajal endale lüüa viis väravat ja jäi veidi enne vaheajale minekut ka kümnekesi, kui Egert Reili ilmse väravavõimaluse ärahoidmise eest otse punase kaardi teenis. Teisel poolajal said kaks punast

Kaks Rei judokat maadles EK-etapil Berliinis

Kaks Võru Rei judokat võistles täna Berliinis kadettide Euroopa karikavõistluste etapil. Rene Sulg alistas kehakaalus kuni 73 kg esimeses ringis küll Dario Ferreira (Saksamaa), aga kaotas siis Nikita Ivanovile (Venemaa) ning pudenes konkurentsist. Kehakaalus kuni 81 kg kaotas Alvar Mällo esmalt Robert Kirakosjanile (Armeenia) ja seejärel miinusringis ka Nils Wederbauerile (Saksamaa) ning sellega oli temagi

Laura Joonas tuli Ilves-3 võistlusel teiseks

Laura Joonas (OK Võru) saavutas reedest tänaseni Tartumaal Haaslava vallas toimunud 28. rahvusvahelisel orienteerumisvõistlusel Ilves-3 naiste eliitklassis teise koha. Kolme päeva kokkuvõttes kaotas ta Elo Sauele (OK Ilves) 2.13-ga. Meeste eliitklassis tuli Jonatan Karjus viiendaks ja Kaur Kase oli kümnes. Võistluse tänasel etapil selgusid ka Eesti üliõpilaste meistrid ning naiste konkurentsis kuulus Tartu Ülikoolis õppivale