Eesti endurohooaeg algas Võrtsjärve ääres

Martin Leok sai nädalavahetusel Võrtsjärve ääres toimunud Eesti ja Balti enduromeistrivõistluste avaetapil teise koha. Nii absoluutarvestuses kui ka E2-klassis oli mõlemal päeval Leoki ees kiireim mees Rannar Uusna. Leok kaotas laupäeval Uusnale 1.40-ga ja pühapäeval 1.04-ga. Eesti karikavõistluste arvestuses võistlevate juunioride konkurentsis saavutas etapivõidu Reio Timmi (Sõmerpalu MK). E3-klassis tõi Sõmerpalu motoklubile mõlemal päeval esikoha

Võru spordikooli poisid võitsid Tartu Vapi turniiri

Võru spordikooli U14 meeskond saavutas eile Kõrvekülas toimunud traditsioonilisel Tartu Vapi noorte võrkpalliturniiril esikoha. Turniiril osales 14 võistkonda, kes olid jagatud kolme tugevusgruppi. Võru poisid alistasid tugevaimas grupis kindlalt Valga VK Viktooria kaks tiimi ning Premium 7/Salva Tartu I võistkonna. Meeskonda kuulusid Martin Pekka, Markus Peetrisoo, Marcus Jäger, Randel Päästel, Ott Piirisild ja Henrich Tuvik.

Võrumaa laskurid näitasid kindlat kätt

Võrumaa laskurid jagasid laupäeval Laekvere tiirus toimunud Eesti karikavõistlustel kombineeritud jahipraktilises harjutuses omavahel kohad teisest viiendani, võistkondlikult saavutati esikoht. Esikoha võitis 381 punktiga Veikko Tihvan (Ida-Viru JLK). Talle järgnesid Võrumaa mehed: Rivo Poltimäe 373, Tauri Tamm 372, Kaupo Kindsigo 364 ja Tauno Tamm 363 punktiga. Poltimäe, Tauno Tamm ja Kindsigo saavutasid 1100 punktiga ka kindla

Tanel Leok tõusis Inglismaal poodiumile

Tanel Leok (Kawasaki) saavutas eile Canada Heightsi rajal sõidetud Inglismaa motokrossimeistrivõistluste kolmandal etapil MX1-klassis teise koha ning on samal positsioonil ka sarja kokkuvõttes. Esimeses sõidus haaras kohe liidrikoha meistrivõistluste liider Shaun Simpson (KTM) ja hoidis seda edukalt sõidu lõpuni. Kvalifikatsioonis kolmanda aja sõitnud Leok sai hea stardi, kihutas enamiku sõidust koos Gert Krestinoviga (Honda) esinelikus,

Lootuste Shiai judosari jätkus Antslas

Eile Antslas toimunud laste judoturniiri Lootuste Shiai IV osavõistlusel võitsid esikoha Marcel Morel (Ruusmäe), Andra Leius (Võru), Karel Kimmel (Rõuge), Martins Livs, Raitis Cavars (mõlemad Aluksne), Tairon Vahtra (Võru), Roberts Purs (Aluksne), Janete Talo (Ruusmäe), Aale Kuks (Lüllemäe), Gundars Svilans, Norberts Cerbikovs (mõlemad Aluksne) ja Sven Treier (Võru). Võistlusel osales 62 noort judokat. Sarja järgmine

FC Helios Võru poisid korjasid kaotusi

FC Helios Võru C2-klassi meeskond kaotas Eesti noorte meistrivõistluste esiliigas läinud reedel FC Elvale 2:4 ja nädal varem Kohtla-Järve JK Järvele 0:1. Ka eilsetes D-klassi mängudes tuli Võru poistel tunnistada vastaste paremust: D1-klassis kaotati Tartu Heliosele 0:2 ning D2-klassis Tõrva JK-le 2:5. E2-klassi poisid kaotasid laupäeval võõrsil FC Otepääle 1:5 ja E1-klassi poisid eile Viljandis

Tõrkuv tehnika jättis Tanel Leoki teise kümnesse

Valmieras 1. mail sõidetud Monster Energy Superkauss motokrossisarja avaetapil jäid Võrumaa motomehed teise kümnesse. Tanel Leok oli küll kvalifikatsioonis kolmas ja võitis ka avasõidu, aga seejärel oli kimpus tehnikaga. Probleemid tsikliga hakkasid ilmnema teises sõidus, mille Leok suutis siiski veel lätlase Matiss Karro järel teisena lõpetada. Kolmas sõit tuli Leokil tehnilistel põhjustel juba algfaasis katkestada.