Ümber Tamula järve jooksu võitis Anti Puustus

Täna toimunud 33. ümber Tamula järve jooksul tegi järvele kõige kiiremini tiiru peale Anti Puustus Tartumaalt. Mulluse teise koha tänavuse võidu vastu vahetanud jooksumees kulutas ligi 7,5 km läbimiseks 24 minutit ja 55 sekundit. See on ka uus rajarekord, sest erinevalt varasemast ei lubata enam joosta raudteel ja seetõttu pikenes distants veidi enam kui kilomeetri

Navi Vutiselts tegi Lootosel selja prügiseks

Navi Vutiselts alistas täna Eesti väikeste karikavõistluste mängus Põlvas sealse FC Lootose 4:2 (0:1) ning pääses edasi 1/16-finaali. Väikses karikasarjas on see Navi jalgpallurite esimene võit alates 2009. aastast, kui seal osalema hakati. Esimesel poolajal oli edukam Lootos, kes 27. minutil ka skoori avas. Pall käis veel kahel korral Navi väravas, aga mõlemal juhul eksiti

HRK krossisarja hooaja avaetapi Viljar Kannimäe

Haanja rattaklubi traditsiooniline krossisarja uue hooaja esimese etapi eile Kubijal võitis Viljar Kannimäe. 2012. ja 2013. aastal sarja üldvõitjaks tulnud Kannimäel kulus 10 km pikkuse raja läbimiseks aega 40.13. Teisena ületas finišijoone Kristjan Randma ja kolmandana U23 klassi kiireim Robi Niit, võitjale kaotasid nad vastavalt 20 ja 28 sekundiga. Esiviisikus lõpetasid veel seenioride ja juunioride