Aigar Leok sai Hispaanias MM-etapil viienda koha

Aigar Leok sai täna Hispaanias Jerez de la Fronteras enduro MM-etapil E3-klassis viienda koha. Võrumaa motomeest edestasid prantslane Mathias Bellino, austraallane Matthew Phillips, itaallane Manuel Monni ja soomlane Matti Seistola. Homme on etapil teine võistluspäev.

FC Helios Võru kaotas FC Tarvastule 1:3

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga teises voorus kaotas FC Helios Võru täna Väimelas lõunatsooni favoriidile FC Tarvastule 1:3 (1:1). Helios jäi 19. minutil kaotusseisu, aga juba neli minutit hiljem sündis viik, sest Tarvastu lõi omavärava. Esimese poolaja lõpus sai Brett Piir tõsise vea eest otse punase kaardi ning võrulastel tuli jätkata kümnekesi. Vähemuses mängimine saigi Heliosele

Rantipol kaitses tiitlit, Lasva jäi jälle hõbedale

Võrumaa meeste võrkpallimeistriks tuli taas Rantipol, kes nagu mullugi alistas esikohamängus Lasva valla 3:1. Meistrivõistluste kohamängud peeti täna Kääpa kooli spordisaalis. Rantipol võitis esikohamatšis esimesed kaks geimi 25:12 ja 25:18, ent kaotas kolmanda 22:25. Neljandas geimis pani tiitlikaitsja oma paremuse ikkagi kindlalt maksma, seda tulemusega 25:13. Pronksmedalid kuuluvad tänavu Võru spordikooli poistele, kes võitsid mõlemapoolsete

Rene Tarend jäi teise kümnesse

Rene Tarend sai täna Pärnus Eesti motokrossimeistrivõistluste avaetapil quadracerite Open-klassis kahe sõidu kokkuvõttes 14. koha. Homme on stardijoonel võimsamate klasside soolotsiklid.

Andre Kurg võttis rallikrossisarjas sisse juhtkoha

Eesti rallikrossimeistrivõistluste esimesel etapil Tartumaal Kulbilohus võitis täna Super1600-klassis esikoha tiitlikaitsja Andre Kurg. Škoda Fabiaga kihutanud Antsla valla noormehe järel mahtusid esikolmikusse veel Arvo Kask ja Siim Saluri. Super1600 klassis oli võidusõit üsna pingeline. Eelmise aasta pronksimees Janno Ligur pärast teist eelsõitu tehniliste probleemide tõttu enam startida ei saanud. Ebaõnn tabas ka Artis Baumanist, kes

SK Roosu jäi väravarohkes mängus
lisaminutitel võidust ilma

SK Roosu jalgpallimeeskond tegi täna täna Eesti meistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis koduplatsil Osulas 5:5 (3:3) viigi Tabivere RSKga. Roosu jäi 21. minutil kaotusseisu, aga seitse minutit hiljem Georg Kõlli viigistas. 30. minutul läks Tabivere penaltist juhtima, Kõlli oli aga taas see mees, kes 37. minutil viigi jalule seadis. Jätkati samas rütmis – 39. minutil pääses

Viljar Kannimäe oli Kuusalu rattarallil 18.

Täna sõidetud 89 km pikkusel Kuusalu rattarallil oli Võrumaa ratturitest 18. kohaga parim Viljar Kannimäe. Ta finišeeris grupis, kus jagati kohad 7.–20. nig mis kaotas sõidu võitnud Karlo Aiale kahe ja poole minutiga. Haanja rattaklubi parimana sai Viljar Kuljus 31. koha, Rajko Rattur oli 50. ja Sven Liivamägi 59. Kõik nad lõpetasid peagrupis. Kuusalu rattaralli

Vaata Võrumaa meistrivõistluste medalimänge!

Võrumaa spordiliit ja Rõuge TV teevad täna ülekanded Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistluste medalimängudest Kääpa koolis. Finaal Lasva – Rantipol kell 15.30 (ülekanne algab kell 15.20) 3.-4. koha mäng SK Urvaste – Võru spordikool kell 14 (ülekanne kell 13.50)