Armin Pilv tuli Balti karikaetapil kolmandaks

Lätis Riekstukalnsis toimus sel nädalavahetusel Balti karikasarja esimene osavõistlus ratastel kiirlaskumises ehk downhillis, kus Armin Pilv saavutas oma võistlusklassis nii mõlemas sõidus kui ka kokkuvõttes kolmanda koha. „Polnud kaua mäel rattaga sõitnud. Enne võistlus vast kolm korda jõudsin sõitmas käia ning seda on ilmselgelt vähe. Rajad mulle ei meeldinud, aga kokkuvõttes võib rahule jääda,” ütles

Kaotus lähimale konkurendile kukutas
Vastseliina FC Tannemi tabeli sappa

Vastseliina Fc Tannem kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistlustel täna Väimelas EMÜ SK-le 2:4 (2:2) ja langes III liiga lõunatsoonis viimasele kohale. Võrumaa meeskond läks Artur Paloki ja Erki Alliksoo väravatest pooletunnise mängu järel küll 2:0 juhtima, aga juba veidi hiljem realiseerisid vastased penalti, lõid mõne minuti pärast teisegi vätava ja vaheajale mindi 2:2 viigiseisul. Teisel poolajal viimasel

Väsimus maksis Võru JK-le mängu lõpus kätte

Võru JK kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas Paide Linnameeskonna duublile 0:2. Külalised lõid mõlemad oma väravad kohtumise viimasel kümnel minutil. „Kahju, et me ise oma võimalusi ära lüüa ei suutnud. Mängu lõpus väsisime ja tegime vigu,” ütles Võru JK eestvedaja, seekord paremkaitsja kohal mänginud Reijo Künnapuu, kelle hingele samuti üks väravani viinud eksimus jäi.

Võru U16 võrkpallipoistele kuues koht

Võru spordikooli poisid said Eesti U16 vanuseklassi võrkpallimeistrivõistluste finaalturniiril kuuenda koha. Kiilis üleeilsest tänaseni toimunud turniiril said Võru poisid võidud enda selja taha jäänud meeskondade üle: Tallinna VK Täht alistati 2:0 ja Saaremaa spordikool samuti 2:0. Eesti meistriks tulnud SK Tats Tallinnale, pronksi teeninud Rakvere spordikoolile, Selver Tallinna spordikoolile ja Pärnu VK/SK-le kaotati 0:2 ning

Karel Kutsar saavutas motokrossi Eesti meistrivõistlustel MX2-klassis etapivõidu

Eesti motokrossimeistrivõistluste esimesel etapil Pärnus võidutses täna MX2-klassis Karel Kutsar. Tanel Leok pidi MX1-klassis leppida kolmanda kohaga. Kutsar oli kiireim mõlemas MX2-klassi sõidus. Avasõidus pakkus talle algul tõsist konkurentsi stardi võitnud Edik Kuusk, kes jäi lõpuks Kutsarist maha 23,3 sekundit. Kolmandana ületas lõpujoone kvalifikatsiooni kiireim Claudius Roosma. Teises sõidus ei saanud Kutsar stardist kõige paremini

Navi Vutiselts võttis ka Valga sõdalaste skalbi

Navi Vutiselts pani oma heale nädalale võiduka punkti – kui neljapäeval lükati väikses karikasarjas konkurentsist Põlva FC Lootos, siis täna alistati III liiga mängus teise naabermaakonna üks paremaid klubisid Valga FC Warrior 3:1 (2:0). Võit tõstis Navi vutimehed III liiga lõunatsoonis tabeli keskele. Skoori avasid väljakuperemehed 11. minutil Taavi Suti löögist. Alates 27. minutist mängiti

Ivar Ivanov tuli Tartu jooksumaratonil neljandaks

Võrulane Ivar Ivanov saavutas täna 23 km pikkusel 33. Tartu jooksumaratonil neljanda koha. Jooksu võitis ajaga 1:13.24 keenialane Ibrahim Wachira Mukunga. Teisena lõpetas Roman Fosti (+1.32) ja kolmandana Kaupo Sasmin (+2.40). Ivanov jõudis finišisse võitjast hiljem 5.21 ning edestas lõpuheitluses kolme sekundiga Jaanus Kallastet. Poolesaja parema hulka mahtusid Võrumaa meestest veel Raido Ränkel (20.), Aimar

Parksepa kooli lapsed jäid napilt esikolmikust välja

Jüri gümnaasiumis eile toimunud 2.-5. klasside teatevõistlussarja „Tähelepanu, start!” üleriigilisel finaalvõistlusel sai Parksepa keskkool väikeste koolide konkurentsis neljanda ja Rõuge põhikool kuuenda koha ning Võru Kreutzwaldi gümnaasium suurte koolide arvestuses viienda koha. Esikoha võitsid vastavalt Torma põhikool ja Viljandi kesklinna kool.