Ka neidude esikoht läks Lauluisa kooli

Võrumaa 10.-12. klasside neidude võrkpallimeistrivõistlused võitis Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi naiskond, kus mängisid Heleene Hollas, Anna-Liisa Mander, Kelli Puusepp, Anete Lokk, Marit Ruuder, Kreeta Kallion ja Lii Lepp. Võistkonda juhendas Anu Maask. Teise koha sai täna Võru spordikeskuses toimunud turniiril Parksepa keskkool ja kolmanda koha Vastseliina gümnaasium. Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi võrkpallinaiskond. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused Pildid

Võrkpallikuld Kreutzwaldi gümnaasiumi poistele

Võrumaa 10.-12. klassi poiste võrkpallimeistriks tuli Võru Kreutzwaldi gümnaasium, kes täna Võru spordikeskuses toimunud turniiril võitis nii teiseks tulnud Parksepa keskkooli kui ka kolmandaks jäänud Vastseliina gümnaasiumi 2:0. Meistermeeskonnas mängisid Hannes Eskla, Karl Henry Mauer, Arlet Raha, Sander Kronberg, Henri Provotorov, Ats Allas ja Timo Kuus, juhendas Argo Käpa. Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi võrkpallimeeskond. Foto: Võrumaa

Lootuste Shiai judoturniiride sari on lõpusirgel

Eile Lüllemäel toimunud laste judoturniiri Lootuste Shiai viiendal osavõistlusel võitsid esikoha Marcel Morel (Ruusmäe), Robert Maximilian Toomsalu (Võru), Karel Kimmel (Rõuge), Martins Livs, Raitis Cavars, Rihards Sizovs, Roberts Purs (kõik Aluksne), Janete Talo (Ruusmäe), Aale Kuks (Lüllemäe), Niks Valdis Sizovs, Norberts Cerbikovs (mõlemad Aluksne) ja Romet Aljas (Keeni). Osales 64 noort judokat. Sarjas on ees

TRC etapil võidutses HRK ratturitest Alar Reiska

Eile toimunud Team Rattapood Cup maastikurattasarja teisel etapil Rakveres oli Haanja Rattaklubi ratturitest parim Alar Reiska, kes võitis esikoha Seenior 3 vanuseklassis. „Esimesed kaks ringi oli minek päris hea, suutsin isegi Tarmoga [Mõttus] koos sõita. Korra läksin möödagi. Siis takerdusin ühel laskumisel ja jäin maha. Õnneks see omas vanuseklassis tulemust ei mõjutanud,” rääkis Reiska. Mari-Liis

Viljar Kuljus võitis Keila tänavasõidul esikoha

Viljar Kuljus (Haanja rattaklubi) võitis eile Keila tänavasõidul seenioride klassis esikoha. Otsustava rünnaku võttis ta ette eelviimasel ringil. „Ringi lõpupoole, enne järsemat kurvi, kiirendasin, kallutasin isuga kurvist läbi ja litter otsa. Sain 15-20 meetrit vahe sisse ja pärast vahekat otsustasin proovida eest ära minna. Väänasin finišiala kurvides isuga ja suutsin vahet kasvatada. Hoidsin kogu ringi

FC Helios Võru poisid pidasid kolm mängu

FC Helios Võru nooremate vanuseklasside jalgpallimeeskonnad pidasid eile kolm liigamängu, kõik võõrsil. D1-klassi meeskond kaotas Tartus sealse Heliose kollasele tiimile napilt 1:2, D2-klassi poisid viigistasid FC Otepääga 2:2 ja E1-klassi meeskond kaotas FC Helios Tartule 0:5.

Orienteerumine tuleb harrastajatele lähemale

Täna algab Eestimaa orienteerumisnädal, mille eesmärgiks on orienteerumisharrastuse tutvustamine, ürituste osalejatele lähemale toomine ning alustajatele esmase orienteerumiskogemuse pakkumine tuttavates kaunites kohtades. Esmaspäevast neljapäevani toimub üle Eesti 14 orienteerumispäevakut. Võrumaal oodatakse orienteerumishuvilisi järjekordsele kolmapäevakule 13. mail Võru spordikeskuse juures. Start on avatud kella 15–19 ning algajaid juhendavad OK Võru liikmed. Orienteerumisnädala lõpetab 17. mail toimuv RMK

Aigar Leok langes MMil esikolmikust välja

Enduro MM-etapil Hispaanias sai Aigar Leok eile E3-klassis kaheksanda koha ja langes sarja kokkuvõttes esikolmikust välja. Kiireim mees oli teist päeva järjest prantslane Mathias Bellino (Husqvarna), esikolmikusse jõudsid veel soomlane Matti Seistola (Sherco) ja hispaanlane Jonathan Barragan (Gas-Gas). TMi tsikliga sõitev Leok kaotas võitjale 36,4 sekundiga ja oli kaheksas ehk kolm kohta madalamal kui laupäeval.