Timo ja Lauri Sild jooksid Tiomilal

Öösel vastu pühapäeva Rootsis toimunud legendaarsel Tiomila (ehk 10mila) öisel orienteerumisjooksul jooksid ka võrulased Timo ja Lauri Sild, kes kuulusid 11. koha saanud Soome klubi Koovee meeskonda. Võitjaks tulnud IFK Göteborgile (Rootsi) kaotas Koovee 11.40-ga. Võistles 317 meeskonda.

Võru spordikooli U16 tüdrukutele 14. koht

Võru spordikooli võrkpallitüdrukud said nädalavahetusel Jõhvis toimunud Eesti U16 vanuseklassi võrkpallimeistrivõistluste teisel finaalturniiril kuuenda ehk üldjärjestuses 14. koha. U16 vanuseklassi tüdrukute Eesti meistriks tuli SK Tats Tallinn I.

Võrumaa talvekarikasarja eeskujul sünnib
ka suvine sprindi- ja rahvakrossisari

MTÜ Misso Tehnikaspordi klubi korraldab tänavu Võrumaa talvekarikasarja eeskujul ka suvise sprindi- ja rahvakrossisarja, mis koosneb kolmest etapist. Sarja esimene osavõistlus toimub 23. mail Misso rajal. „Pärast populaarset Võrumaa talvekarika seeriavõistlust tuli talvise karikasarja eestvedajatele mõte korraldada ka suvised võidusõidud,” ütles MTÜ Misso Tehnikaspordi klubi eestvedaja Urmas Peegel uudisteportaalile Lõunaeestlane. Võrumaa talvekarikasarja kuuel etapil osales

Timmo Mõts tuli Lätis kolmandaks

Timmo Mõts (pildil) sai laupäeval Lätis Mundigciemsis Balti kestvuskrossi meistrivõistluste kolmandal etapil E2-klassis lätlaste Ugis Klimonsi ja Janis Vintersi järel kolmanda koha. Foto: Rauno Kais