Algas Võru staadionijooksusarja uus hooaeg

Täna algas järjekordne Võru staadionijooksusari, hooaja esimese võistluse võitsid Ivar Ivanov ja Allan Katšmazov. Ivanov jooksis 2 miili (3218 m) ajaga 9.59,0. Teiseks tuli Margus Koor (19.29,6) ja kolmandaks Mikk Laur (10.34,4). Katšmazov oli ajaga 55,0 kiireim 400 meetri jooksus. Reiko Matvere kaotas talle 0,5 ja Karli Keir 1,8 sekundiga. Pikema distantsi stardijoonel oli kaheksa

EJLi Võru suvelaagris on veel vabu kohti

Veel kümmekond päeva, kuni 24. maini, saab registreeruda 8.–12. juunini toimuvatesse Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Rimi suvelaagritesse. Sel suvel on laagritesse oodatud lapsed sünniaastatega 2003–2008. Võrus toimub laager tänavu Roosi tänava staadionil ja tänahommikuse seisuga oli vabu kohti veel 31. EJLi noorteprojektide juhi Teet Allase sõnul on kõikides laagrites on juhendajateks jalgpalliliidu poolt hoolikalt

Algas registreerumine Tamula Vanakesele

Algas registreerimine 12.–13. juunini toimuvaks rahvavõrkpalliturniiriks Tamula Vanake. Turniiri korraldaja Urmas Tali sõnul on tänavu võistlusel ka üks uuendus – enam pole kavas eraldi sportlaste liigat ja võisteldakse vaid harrastajate ja 40+ arvestuses. „Kuna aastatega hakkas „sportlasi” vähemaks jääma ja harrastajate arv kasvas,” põhjendas Tali muudatust. „Igati loomulik asjade käik, sest tugevamad võrkpallurid treenivad-mängivad ka

Rajko Rattur oli temposõidusarja etapil kolmas

Rajko Rattur sai eile Kambjas toimunud Premium 7 temposõidu karikasarja teisel etapil Haanja RK parimana üldkokkuvõttes kolmanda koha, Seenior 1 klassis oli ta teine. Võitjaks tulnud Gert Kivistikule kaotas Rattur pisut üle minuti. Nende vahele mahtus veel eelmise korra võitja Lauri Peil. Seenior 2 vanuseklassi oli parim Tarmo Mõttus, üldarvestuses sai ta viienda koha. „Väga