SK Roosu kaotas Tammeka järelkasvule

SK Roosu kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas võõrsil Tartu JK Tammeka II meeskonnale 1:2 (1:1). Roosul õnnestus Rain Lantsoni 36. minuti väravast küll juhtima minna, aga juba kolm minutit hiljem tartlased viigistasid. Võiduvärava lõi Tammeka kohtumise viimastel minutitel. Järgmises voorus võõrustab SK Roosu tuleva nädala pühapäeval lõunatsooni liidrit FC Tarvastut.

Kääpa kool lõi rahvastepallis platsi puhtaks

Võrumaa 4.-5. klasside meistrivõistlustel rahvastepallis jäid konkurentidele alistamatuks nii Kääpa põhikooli poisid kui ka tüdrukud. Esikoha võitnud Kääpa poiste võistkonnas mängisid Enrico Jäger, Laur Vana, Ranno Meidla, Patrik Huma, Siim Hallik, Cristofer Kaur, Markel Puusepp ja Kalle Punnar ning tüdrukute võistkonnas Angela Lindmets, Karmen Tobreluts, Marit Muruma, Eleriin Hirv, Kelly-Jete Ilves, Laura Järvpõld, Katre Nool

Loositi väikese karikasarja 1/16-finaalide paarid

Eesti jalgpallilidus loositi täna väikeste karikavõistluste 1/16-finaali paarid. Juhul kui Võru JK alistab järgmisel nädalal 1/32-finaalis rahvaliiga meeskonna Õismäe Tormi, saavad võrulased järgmiseks vastaseks FC Toompea ja Rõngu Unitedi mängu võitja. 1/32-finaalis Tartu FC Bronx Woodiga mängivat Vastseliina FC Tannemit ootab edu korral järgmises ringis FC Otepää. Navi Vutiselts on koha 32 parema hulgas juba

Võru võõrustab kuu aja pärast U19 Balti turniiri

Kuu aja pärast, 15.-18. juunini võõrustab Võru spordikeskuse staadion U19 vanuseklassi Balti jalgpalliturniiri. 15. juunil mängivad Võrus Eesti ja Leedu, 16. juunil Eesti ja Soome ning 18. juunil Leedu ja Soome. Turniiri ülejäänud kolm mängu peetakse Otepääl Tehvandi staadionil. 27.-30. juunini toimub Võrus ja Otepääl ka U17 vanuseklassi Balti turniir.